До осені в Україні з’явиться Біблія з діамантами та ілюстраціями Далі

Розкішно оформлена Біблія з ілюстраціями Сальвадора Далі і дорогоцінним камінням, раніше видавалася в Італії, Німеччині, Чехії та Словаччині, тепер з’явиться і в Україні.

Розпочав роботу сайт, за допомогою якого можна залишити попередню заявку на колекційне видання.

Книга обсягом 900 сторінок повинна з’явитися восени лімітованим тиражем в 500 екземплярів (причому повторних публікацій в майбутньому не буде). Кожен том буде мати свій унікальний номер, підтверджений сертифікатом. Обкладинка з натуральної шкіри прикрашений золотим відливанням з підписом Далі, в яку інкрустований діамант і інші дорогоцінні камені. Том вагою 15 кг упакований в спеціальну скриньку з дерева та шкіри. Унікальні репродукції літографій Далі віддруковані в 7 кольорах (зазвичай в поліграфії використовується чотириколірний друк).

Біблія Далі – книга з майже піввіковою історією, яка почалася з ідеї італійського колекціонера Джузеппе Альбаретто оформити Святе Письмо роботами Сальвадора Далі. Сюрреаліст відгукнувся на цю пропозицію і створив серію з 105 графічних творів, що зображали відомі біблійні сцени. Оригінальне видання Біблії Далі було випущено в 1967 році видавництвом Rizzoli, причому спеціальний примірник (у білій шкірі і золоті) був подарований Папі Римському – церква благословила на оформлення Біблії одного з найбільш провокаційних художників свого часу.

У 1990 році оновлену версію Біблії Далі випустило німецьке видавництво Weltbild. Восени минулого року видавництво Ikar, що входить в концерн Bertelsmann, видало чеську та словацьку версії Письма. По одному примірнику книги знаходяться в колекції Президента Чехії Вацлава Клауса та голови Чеської католицької церкви Домініка Дуке.

Вартість оригінального італійського видання Біблії зараз досягає на аукціонах позначки в 75 000 доларів. Чеське видання коштувало близько 4 200 доларів.

Як очікується, презентація Біблії Далі пройде в Україні в кінці вересня.

Як відзначають власники ексклюзивних прав на видання Святого Письма з ілюстраціями Далі в Україні компанія «Книжковий клуб« Клуб сімейного дозвілля», перші екземпляри отримають в подарунок провідні музеї України та меценати. А частина отриманих від реалізації коштів буде спрямована на створення соціальних і культурних проектів в Україні, а також на підтримку видань молодих письменників, – повідомляють Экономические известия.

Комментарии