“Янукович точно не знає, хто такий Дімаров” – Віталій Капранов

Відмова письменника Анатолія Дімарова від ордену Ярослава Мудрого — ляпас владі. Так вважає видавець Віталій Капранов.

“Ми схиляємо голови перед Анатолієм Андрійовичем. Своїм вчинком він показав усім аматорам, які лижуть президенту руки й ноги, як з гідністю вийти з такої ситуації. Відмова від ордену — ляпас владі. Він поставив на місце людей, які думають, що все можуть купити”, – сказав Віталій Капранов кореспонденту Gazeta.ua.

“Ми повністю підтримуємо Анатолія Андрійовича. Його вчинок викликає захват. Тепер переконані: коли людині 90 років, він щось знає і розуміє в цьому житті”, – додав він.

Віталій Капранов також припустив, що ініціатором нагородження була радниця президента Ганна Герман.

“Янукович точно не знає, хто такий Дімаров. В нього в апараті є люди, які займаються гуманітарною політикою. Відповідно, нагородження пробивав хтось із цих людей. Підозра передусім падає на пані Герман”, – сказав він.

“Вони хотіли показати, що страшно впливові в гуманітарній політиці. Таким чином хотіли заробити собі козирів, щоб їх тримали при Януковичі. Коли це стосується інших людей, вони попадають. А коли це стосується порядних людей, в них нічого не виходить. У випадку з Дімаровим ці люди забули про головне — узгодити це питання з самим письменником”, – додав Віталій Капранов.

Він також сказав, що влада зробить вигляд, ніби нічого не помітила.

“Безперечно, влада зробить вигляд, що нічого не помітила. А от ініціатор цього нагородження отримає на горіхи. Йому влетить найбільше. От тоді і дізнаємося, хто насправді був ініціатором нагородження”, – зазначив письменник.

Gazeta.ua