Андрій Кокотюха пише сценарій про “мєнтовський бєспрєдєл” та дитячу книгу

Письменник Андрій Кокотюха закінчив другу книгу трилогії для дітей та підлітків “Таємниці козацького скарбу”.

“Вже домовився, що видавництво “А-ба-ба-га-ла-ма-га” незабаром видасть її, також є домовленість про третю частину. Друга книжка буде динамічнішою за першу. Дія компактніша, не так розтягнута по часу, як в першій частині. Буде відбувати у підземеллі на Поділлі. Третю частину трилогії хотів робити у степах. Перша була на Полтавщині. Потім подумав, що під землею вже багато шукали, треба вже під водою. Тому третя частина буде в Криму”, – розповів автор.

“У розробці черговий сценарій, який писав про Україну, але через виробничі проблеми доведеться переробити під космополітичний. Для мене це абсолютно не проблема, бо мєнтовський безпредєл, про який йдеться, – актуальна тема для всіх пострадянських територій. Також восени вийде ще одна книга, але про неї поки нічого не можу розповідати. Така домовленість з видавництвом. Ці книжки писав паралельно працюючи на реаліті-шоу “Голос країни”. Абсолютно не мав вільного часу. Якщо хочеш писати — пишеш за будь-яких умов”, – зазначив письменник.

Також він зауважив, що найпопулярнішими зараз в Україні є література на історичну тематику.

“Сьогодні головний тренд — це історико-пригодницька література. Популярність “Чорного ворона” Василя Шкляра це ще раз підтверджує. Люди потребують переосмислення своєї історії, погляду назад. А в тому, що пропонують нам екрани, нічого цікавого не знаходять. З історією простіше просто гратися, ніж спробувати осмислити. Можна трактувати той чи інший факт, як хто хоче. Що й роблять росіяни: серіал “Біла гвардія”, фільми “Ми з майбутнього” і особливо “Матч”. Не можемо дати отвєтку, бо не маємо ресурсів і чіткого розуміння того, як все було насправді”, – додав Андрій Кокотюха.
Gazeta.ua