Брати Капранови відвідають Кривий Ріг із літературно-музичною програмою

Перший наклад «Щоденника моєї секретарки» Братів Капранових закінчився. Численні зустрічі із читачами, повні зали, позитивні відгуки, ажіотаж довкола книжки і як результат – тираж розлетівся за кілька місяців.
Щоб задовольнити спраглих, тих, кому книга не дісталась, видавництво «Зелений пес» приготувало сюрприз – друге видання «Щоденника моєї секретарки» Братів Капранових. До того ж проілюстрував його відомий музикант, автор хітів «Дарма я наївся цибулі» та «В мене між ногами Україна», лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель. Його розкішні, багатообразні малюнки інтригують та доповнюють книгу.

З презентацією книги Брати вже відвідали Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Дубне, Остріг, Рівне, Тернопіль, Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Дніпропетровськ, Кіровоград та Одесу. А 23 травня нарешті завітають у Кривий Ріг. Презентація книги відбудеться о 18:00 в арт-клубі «Скринька Пандори» (просп. Гагаріна, 30).

Художник-музикант Юрко Журавель про роботу над книгою відгукується наступним чином: «Не знаю я!!! Не знаю і знати не хочу, чим надихнуло мене це творіння! Це, мабуть, як секс і кохання – можна зрозуміти, що викликає в тебе ерекцію, але не збагнеш за що саме кохаєш. Не знаю! Хай цим займаються критики і зануди. А я буду просто насолоджуватись. Пірнати з головою і злітати до самих небес. Плакати, реготати, боятися, боротися, пишатися і любити».

Нова книга здивує прихильників творчості Братів – адже вона не схожа на те, що ми звикли бачити у їхньому виконанні. Це не містичні оповідання, це – психологічний роман.

Розклад зустрічей:

10:40 Творча зустріч Братів Капранових із студентами Криворізького державного педагогічного університету (проспект Гагаріна, 54-А)

14:00 Творча зустріч Братів Капранових у бібліотеці №11 (просп. Гагаріна 27-А)
17:30 Зустріч із представниками ЗМІ в арт-клубі «Скринька Пандори» (просп. Гагаріна, 30)
18:00 Літературно-музичне дійство від Братів Капранових (арт-клуб «Скринька Пандори», просп. Гагаріна, 30)

Вхід – вільний. Вихід – з книжками! 😉