Брати Капранови запропонують прокуратурі хабар

 17 травня о 12:00, інформаційна агенція «Регіональні новини»

(вул. Хрещатик, 10-Б, оф.8, 3-й поверх)

17 травня відбудеться прес-конференція з приводу викрадення співробітниці Братів Капранових Галовочавої Галини людьми із прокуратури після зустрічі із Головою управління культури КМДА Зоріною Світланою.

Учасники прес-конференції:

– Галина Головачова, арбітражний керуючий у справі про банкрутство ТОВ «Міжнародна книга»;

– Віталій Капранов, письменник, громадський діяч;

– Світлана Зоріна, Голова управління культури КМДА та керівник ТОВ «Міжнародна книга» (свою участь у прес-конференції підтвердила);

Запрошені:

– представники прокуратури м. Києва.

14 травня Галину Головачову викрали після зустрічі із Зоріною Світланою Іванівною, керівницею Управління культури КМДА. Галина є арбітражним керуючим у справі про банкрутство ТОВ «Міжнародна книга», яким володіла і яке досі очолює Зоріна Світлана Іванівна, суміщаючи цю посаду із посадою в КМДА.

На прес-конференції Віталій Капранов та Галина Головачова ознайомлять журналістів із обставинами справи та документами, оприлюднять заяву до правоохоронних органів та на ваших очах запропонують хабар. Звернуться до Голови КМДА Олександра Попова, членом команди якого є Світлана Зоріна та його суперників у передвиборчій кампанії.

ТОВ «Міжнародна книга» заборгувало понад 300 тисяч грн і зникло. Зоріна погодилася компенсувати борг. Галина Головачова пішла на зустріч, на якій мала отримати гроші та підписати відповідні документи. За кілька хвилин після зустрічі на Галину налетіли кілька дужих чоловіків, скрутили руки, забрали сумку, гроші, телефон, ключі від машини та повезли до прокуратури. Не дали зв’язатися з адвокатом, не дозволили зробити жодного дзвінка. 

Пообіцяли, що три дні триматимуть в ізоляторі і не дадуть зв’язатися з адвокатом. Під таким тиском Галина погодилася підписати все, що вони скажуть. Вони надрукували багато різних паперів, які вона підписала, і вручили їй постанову про відкриття кримінальної справи. Потім відпустили. Як заявляє Головачова, її наполегливо переконували обмовити Віталія Капранова, буцімто він вимагає хабара від Зоріної, але вона відмовилася це робити.

Акредитація ЗМІ: Анна Богородіченко – 067 328 32 03, 044 467 50 24

  • Andriuk-40

     Знаючи, на що здатна Зоріна, я би на місці братів, остерігалася нових провокацій на пресс-конференції. Думаю, присутнім має бути і юрист Галини Головачової, щоб захистити людини…

  • I Sudoma

    Ну як тут не згадати Сапулу?