У Москві поставили небажаний спектакль про Путіна

«Театр.doc» на днях представив спектакль «БерлусПутін» біля пам’ятника Абаю Кунанбаєву в Москві, де в ці дні розвернулося наметове містечко учасників протестної акції «оккупан Абай».

Спектакль, поставлений режисером Варварою Фаер за п’єсою нобелівського лауреата з літератури Даріо Фо, розповідає про те, як Берлусконі приїжджає в гості до Путіна плакатися в жилетку з приводу своєї відставки, і раптом відбувається терористичний акт: хотіли вбити Путіна, але вбили Берлусконі, а Путіна серйозно поранили в голову. Нейрохірурги, щоб врятувати життя Путіна, пересаджують йому праву півкулю мозку ще теплого Берлусконі … Прокинувся гібрид – БерлусПутін – нічого не пам’ятає. А його офіційна дружина силкується йому пояснити, що до чого, йдеться на сайті «Театр.doc».

БерлусПутіна зіграв актор театру і кіно Сергій Єпішев, а його дружину – актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії Євдокія Германова.

Як відзначає «Комерсант», в таборі опозиції на Чистих прудах спектакль зібрав справжній аншлаг. Незважаючи на крихітну сцену на постаменті біля пам’ятника Абаю Кунанбаєву, його дивилися понад триста чоловік. Серед глядачів були помічені чиновники.

Раніше цей спектакль не дозволили показувати в Петербурзі одразу декілька площадок.

За матеріалами NewsRu