Ірена Карпа познайомилася з однофамілицею Наталкою

11 травня у львівському нічному клубі Picasso відбувся концерт скандально відомого гурту «Qarpa», який виконав дві пісні спільно із поп-співачкою Наталкою Карпою.

Концерт організувала медіа-група «MJoy Radio».

Захід відбувся у рамках презентаційного туру на честь нового альбому гурту «Qarpa» з назвою «And I Made A Man». Родзинкою та провокацією вечора стало спільне виконання двома Карпами кількох пісень.

«Мені було справді цікаво познайомитися із людиною, завдяки якій я отримала близько 50 смс із вітаннями про одруження і певно ще 100 дзвінків про народження донечки, – сміялася Наталка, розповідаючи про знайомство з Іреною. – Журналісти мене завжди запитували, а як ти відносишся до Ірени».

«А я пригадую, вперше побачила ім’я Наталки на фестивалі «Перлини сезону», який усі назвали «Серлини пезону», і там були списки учасників і мені усі кажуть: «О, диви! Тебе тут неправильно написали». І справді, я ж не Наталка Карпа. І ще хтось тоді побіг розбиратися із організаторами. Потім виявилося, що ще є Наталка Карпа. До того я думала. Що на землі я взагалі одна Карпа», – жартувала Ірена.

Якраз через подібні випадки, коли дівчат плутали вони і вирішили заспівати разом, щоб ще більше заплутати людей, і навіть написали спільну пісню «Don’t Torn».

Попередньо квитки можна було придбати за 80 гривень без столика і за 100 зі столиком. У день концерту вартість піднялася на 20 гривень.

Початок концерту затягнувся на півгодини. О 20:30 на сцені з’явився ведучий концерту, вокаліст гурту «Мій батько п’є» М’яч.

«А зараз на цю сцену вийдуть ті, на кого ви дрочите», – представив дредастий хлопець гурт «Qarpa».

В залі було близько 150 людей.

На сцену Ірена вийшла у короткій сірій сукні, з-під якої періодично виглядало Іренине спіднє, та гумових чоботах.

Близько 40 хвилин гурт виконував композиції з нового альбому, у якому зібрали різну за стилем музику.
Gazeta.ua