До Дня перемоги вийшла скандальна книга Ніколая Старікова «Хто змусив Гітлера нападати на Сталіна»

Інформація про підступні плани щодо унеможливлення проведення презентаційного туру автора суперечливої та водночас скандальної книги «Хто змусив Гітлера нападати  на Сталіна» з’явилась у пресі водночас з повідомленням про вихід в світ україномовної версії видання.

Незрозуміло що саме збентежило супротивників більше: те що видавництво «Саміт книга» пророкувало вихід книги до  Дня Перемоги, що стало до нагоди читачам – фанам Ніколая Старікова, які давно чекали на україномовну версію книги, чи авторська преамбула відомого російського політолога та письменника –  «Усім полеглим за Росію присвячується».

«Хто змусив Гітлера нападати  на Сталіна»  не про Велику Вітчизняну  війну. Ця книга не про Другу світову війну. Ви  не знайдете тут чітких даних про кількість танків, гармат і літаків у  ворогуючих  арміях. Ця  книга, навіть, не являється біографією Адольфа Гітлера чи скрупульозним дослідженням історії НСДАП. Ця  книга про інше.

Вона про тих, хто зробив цю жахливу війну можливою.

Вона про тих, хто фінансував Гітлеру і його партію.

Вона про тих, хто допоміг їм прийти до влади.

Вона про тих, хто надав їм зброю, нові території та впевненість у своїй силі.

Хто має всі підстави сидіти на лаві підсудних та  розділити  з лідерами фашистської  Німеччини відповідальність за їх злочини.

Ця  книга розповість вам про справжніх творців та  натхненників найжахливішої війни в історії людства.

 

Видавництво «Саміт книга» повідомляє про те що, не зважаючи на підступні плани опонентів відомого російського політолога та письменника Ніколая Старікова, презентаційний тур відбудеться й  з 21 по 23 травня читачі матимуть можливість зустрітись віч-на-віч з автором скандального видання  «Хто змусив Гітлера нападати  на Сталіна» під час презентацій в магазинах книготорговельних мереж столиці.

Друг читача