У московській електричці відкрився книжковий бар

В електропоїзді «Москва – Калуга» почав функціонувати книжковий бар, у якому на стійках розкладені книги, які можна вільно брати і читати.
Книжковий бар обладнаний у восьмому вагоні одного з двох складів міжобласного електропоїзда. На барних стійках представлено в двох примірниках 50 найменувань найрізноманітнішої літератури.

Бібліотеку підібрали на різні смаки: тут і класика Срібного століття, і белетристика, детективи фантастика, дитяча література. Професійно підготовлений черговий по вагону допоможе підібрати книгу.

Нова послуга, організована Центральною приміськоїю пасажирською компанією, виявилася досить затребуваною пасажирами, яким не доведеться тепер нудьгувати в очікуванні своєї станції.

Також у книжковому барі присутній куточок «буккроссингу», у якому можна залишити прочитану книгу для наступних відвідувачів книжкового бару. Книги, представлені в цьому куточку, відзначені спеціальною емблемою і серійним номером, який можна зареєструвати на сайті прихильників цього світового руху. Багато пасажирів експресу «Москва – Калуга» стали залишати тут і свої взяті в дорогу книги.

Новий проект планується запровадити в усіх міжобласних експресах.

Новости литературы