Знімають поетичний серіал до Євро-2012: вірші мають допомогти українським футболістам у грі

У Києві стартували зйомки поетичного Інтернет-серіалу, присвяченого українським футболістам напередодні їхнього виступу в фіналі Євро-2012. Про зйомки серіалу повідомив автор проекту і режисер Дмитро Сан, передає УНІАН.

Одну з головних ролей у серіалі виконує актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Дмитро Ступка, відомий за ролями в таких фільмах як «Ми з майбутнього-2», «Серце на долоні».

«Мені дуже сподобалася сама ідея і концепція проекту, а поезія, яку я читаю, насичена емоційністю і позитивом, – сказав Ступка. – Вірю, що вона допоможе нашим футболістам краще виступити».

«Це наша творча ініціатива як уболівальників і патріотів таким чином підтримати свою команду, – зазначив Сан. – Адже на неї чекає справжній бій, і не один. Цей проект буде добрим, смішним, іноді іронічним. Але головна його мета – ще краще налаштувати хлопців на супергру. Адже група у нас не з легких».

Проект складатиметься з 10 оригінальних серій, кожна з яких присвячена певній футбольній темі. В проекті звучатиме поезія українською та російською мовами. Старт і премєра серіалу для вільного перегляду в мережі заплановані на середину травня. Продюсери проекту – Сан, Олександр Омельянов.

Раніше повідомлялось, що шоумен Антін Мухарський готує до виходу новий анімаційний серіал «Умикни Україну (Гопуня та Повійка)».

Newsru