Ганна Герман плакала на виставі за своєю книгою

На сцені Івано-Франківського обласного академічного театру ляльок імені Марійки Підгірянки 27 квітня відбулася прем’єра спектаклю за романом «Піраміди невидимі» з книги Ганни Герман «Червона Атлантида».

Інсценував роман молодіжний Поетичний театр, лауреат Всеукраїнського конкурсу Молодіжних театрів «Весняна хвиля» та інших фестивалів. У його складі – випускники Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Режисер постановки – доцент кафедри театрального мистецтва Надія Грицан.

На прем’єрі була присутня й сама радник президента України, керівник головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань адміністрації президента Ганна Герман.

Герман зазначила, що «і режисер, і всі актори дуже вдало, дуже глибоко підійшли» до постановки спектаклю.

«Це було краще, ніж я написала. Це дійсно було краще. І коли я дивилася це, я собі навіть туш розмазала на очах. Я подумала, що це так добре зроблено, що це, напевно, не я написала», – сказала вона у коментарі журналістам після прем’єри.

За її словами, вона не очікувала, що сучасні молоді люди зуміють так глибоко прочитати роман, зрозуміти й відтворити на сцені події, які відбувалися в українському селі двадцятирічної давності.

«Це була професійна постановка, професійна гра. І мені здається, цей театр повинен поїздити по Україні», – підкреслила Герман.

На прем’єрі вистави були присутні також заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький та в.о. ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда.

Нагадаємо, книга Герман «Червона Атлантида» вийшла у видавництві «Довіра» в твердій палітурці на 303 сторінках накладом 2,5 тис примірників. Крім однойменної повісті, в неї також включено роман «Піраміди невидимі» й три оповідання, названі автором «фресками». Передмову до видання написав український поет, академік Борис Олійник.
Gazeta.ua