Ніч Еротичної Поезії: НАРОДНИЙ КАСТИНГ (ФОТО)

Днями в столичній книгарні «Є» презентували чи не найсміливіший проект 2011 видавничого року – збірку «Ніч Еротичної Поезії» (НЕП). По-перше, видавати поезію справа ризикована. По-друге, стереотип, що українці цнотлива нація досі панує в громадській думці. А в збірці і вірші еротичні, і картинки – справжня українська камасутра. По-третє, останнім часом, довкола «Ночі Еротичної Поезії» та її хедлайнера Юрка Винничука забагато прокуратури, міліції, політики, комуністів та стукачів. Але це не завадило НЕПу зібрати повний зал глядачів!

Захід розпочали з підтримки Юрія Винничука – хором читали його вірш «Убий підараса». Це навіть трішки нагадувало рок-концерт: коли весь зал підспівує улюблену мелодію.

Після «політичної п’ятихвилинки» перейшли до еротики. Розпочав, як і годиться, чоловік – секс-символ сучукрліт Дмитро Лазуткін. Він так натхненно читав свої вірші, що здавалось, жіноча частина аудиторії мимоволі починала закохуватися:)

Потім була надзвичайно харизматична та експресивна Леся Мудрак, яка своїм голосом, диханням, стогоном, рухами зачарувала весь зал. А коли на допомогу собі запросила ще й поета Олега Коцарева було враження, що у поетів та відвідувачів відбувся спільний когнітивний оргазм!

На десерт – красива, ніжна, романтична Келя Ликеренко. Вірші від зірки, яка яскраво засяяла на еротичному небосхилі, нікого не залишили байдужим.

 

З Винничука розпочали, ним годиться і завершити. Тож Брат Капранов прочитав один з віршів львівського письменника:
У любив тебе до втоми
двадцять кілограмів тому.
Ось така еротична поезія. Але це не кінець, це тільки крапка з комою. Адже книжковий портал «Друг Читача» та видавництво «Зелений пес» оголошують Народний кастинг еротичних поетів для другого видання популярної збірки «Ніч Еротичної Поезії».

Якщо Ви пишете еротичні вірші, якщо не соромитесь виставити їх на народний розсуд, якщо хочете стати зіркою еротичної поезії та увійти в історію ставши однією/одним із авторів збірки – цей кастинг для Вас!

Умови участі:

1. Мова творів – українська.
2. Прийом робіт триватиме до 14 лютого включно.
3. До творів варто додати фото, на якому ви собі подобаєтеся.
4. Надсилаючи роботи на кастинг Ви тим самим даєте згоду на їх публікацію на Інтернет-ресурсах та друкованих ЗМІ.
5. Роботи не рецензуються та не повертаються.
6. Нам достатньо двох-трьох віршів. Листи надсилайте на електронну пошту  d_ch@skrynia.com.ua, в темі листа вказуйте «На народний кастинг еротичних поетів».
7. Не забудьте вказати свої контакти.

Для художників-ілюстраторів, які хочуть прикрасити еротичну поезію своїми роботами, умови такі ж як для авторів. До розгляду приймаються малюнки олівцем, тушшю, ручкою – техніка не має значення, але в один колір.

Народне голосування розпочнеться 14 лютого.
«Друг Читача» друкуватиме вірші претендентів, голоcування відбуватиметься на сайті та у Фейсбуку. Автори найкращих віршів будуть запрошенні на Ніч Еротичної Поезії, яка відбудеться під час весняного МЕДВІНу (6 чи 7 квітня), а згодом їхні вірші увійдуть до однойменної збірки.

Фото: Антон Ткаченко