У новорічну ніч Лада Лузіна працюватиме снігуркою, а Ірена Карпа піде до моря

Українські зірки поділилися  як планують зустрічати 2012 рік.

Письменниця Лада Лузіна на новий рік працюватиме Снігуркою. Про це Лада повідомила особисто. Також додала, що працюватиме разом з чоловіком Ігорем Орещуком. Він одягнеться в костюм Діда Мороза. Подружжя працюватиме безкоштовно, в основному по друзях та рідних.

“Сподіваємося, що у новорічну ніч встигнемо об’їхати усіх, привітати й подарувати заздалегідь приготовані подарунки”, – поділилася Лузіна.

Близьким та рідним письменниця замовила кульки для ялинок. Вони розписані вручну на Клавдіївській фабриці ялинкових іграшок.

“Вони іменні, – розповіла Лузіна. – Одна з фабричних майстринь спеціально на замовлення написала на кульках імена наших друзів і рідних”.

Письменниця та співачка Ірена Карпа зустрічатиме новий рік у себе вдома, у Барселоні.

“Якщо діти не захочуть спати, може виберемося з чоловіком до моря в новорічну ніч”, – розказала Ірена.

До столу подаватиме традиційно – вино з регіону Пенедес, сир мачего, іберійський хамон.

“Навряд чи матиму змогу спекти марципанів, тому доведеться, мабуть, завітати у кондитерську, – поділилися Карпа. – Подарунків ще не готувала. Буду дарувати по ситуації. Чоловікові щось особисте. Дітям, напевно, якісь смішні іграшки”.

Телеведучий Костянтин Стогній Новий рік зустрічає в сімейному колі, в приватному будинку поблизу Києва.

“Ми з доньками 5-річною Машею та 3-річною Катею прикрашаємо всі найближчі ялинки довкола, – зазначив Костянтин. – Цього року діти попросили у мене чарівну паличку й міліцейський автомобіль. Це й буду дарувати”.

До святкового столу Костянтин готуватиме запечену на вугіллі картоплю з оселедцем.

“Оселедці завжди вибираю сам и заправляю придуманим мною маринадом, – розповів телеведучий. – Нюанс в тому, що я не роблю двох однакових маринадів для риби. Наприклад, 2012 рік – це рік Дракона. Тому й маринад буде різким та гострим”.

У родині Стогніїв традиція – спати з 3 ночі до 9 ранку щороку 1 січня.
Gazeta.ua