Книгарню «Сяйво» треба повернути колишнім господарям – комісія Київради з питань культури

 

12 жовтня 2011 року ТОВ «Книгарня «Сяйво» виграло справу в Вищому Господарському суді України, заручившись підтримкою Генеральної прокуратури України та поставило крапку в останній касаційній інстанції щодо незаконності проведеного рейдерами аукціону та крадіжки майна ТОВ «Книгарня «Сяйво» (Справа №3620), – повідомила редакції «Друг читача» прес-секретар книгарні Юлія Валова.

Як повідомили УНІАН у прес-службі голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра БРИГИНЦЯ, Комісія Київради з питань культури та туризму підтримала звернення заступника голови Верховної Ради Миколи ТОМЕНКА та кількох народних депутатів різних фракцій з проханням поновити права ТОВ «Книгарня «Сяйво» як єдиного орендаря приміщення за адресою вул. Червоноармійська, 6.

«Колектив книгарні «Сяйво» вчинив справжній подвиг: в судовому порядку скасував ряд незаконних рішень київської влади і забрав приміщення у команди Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, повернувши його до муніципальної власності», – наголосив О.БРИГИНЕЦЬ.

Він нагадав, що рішенням Вищого господарського суду визнано недійсним договір купівлі-продажу приміщення магазину ТОВ «Абріль-студіо» і повернуто його в комунальну власність.

«Цілком природно, що вдячна громадськість на стороні колективу і хоче, щоб наш улюблений магазин знов запрацював, був таким, яким його знають і люблять кияни різних поколінь», – вважає О.БРИГИНЕЦЬ

Депутат наголосив, що в комісії Київради з питань культури та туризму за рішення передати повернуте в муніципальну власність приміщення попередньому власнику – ТОВ «Книгарня «Сяйво» – проголосували представники різних політичних сил Київради.

– Маємо надію, що правоохоронні органи та Прокуратура України візьмуть до уваги остаточне вирішення справи Судами України та невідкладно завершать розслідування діянь організованого злочинного угрупування, що реалізовувались під егідою: В’ячеслава Супруненка, Олександра Супруненка, Дениса Комарницького, Олеся Довгого, Анатолія Чуба та притягнуть їх до кримінальної відповідальності за рейдерсько – бандитське захоплення книгарні «Сяйво», – коментує Юлія Валова.

Як повідомлялось, книгарню «Сяйво» було захоплено 8 лютого 2010 року. Шевченківська РДА незаконно продала згадане приміщення ТОВ «Абріль-студіо». Тоді в магазин силою увірвались представники нових власників, вигнали з приміщення працівників книгарні, заварили вікна залізними щитами, а вхід кілька місяців був перегороджений вантажівками. Судові процеси по цій справі тривали майже 2 роки та всі три судових інстанції: Господарський Суд м. Києва, Київський Господарський апеляційний Суд, Вищій Господарський Суд України підтвердили право на законність позицій ТОВ «Книгарня «Сяйво» й таким чином викрили злодійську діяльність банди Черновецького, яка продовж 7  років тероризувала трудовий колектив ТОВ «Книгарня «Сяйво».