Сьогодні відбудеться презентація збірки Людмили Дядченко, виданої в рамках поетичної серії Тараса Федюка «Зона Овідія»

Книгарня «Є» та видавництво «Зелений пес» запрошують на презентацію збірки Людмили Дядченко, виданої в рамках поетичної серії Тараса Федюка «Зона Овідія». Захід відбудеться 12 жовтня.

Початок — о 18:00.

Людмилу Дядченко можна без перебільшень назвати найперспективнішою поеткою. Лише за рік вона досягла того, над чим інші працюють роками: її вірші не залишили байдужими таких маститих письменників як Брати Капранови, лауреата Шевченківської премії Тараса Федюка, двічі володаря «Книги року Бі-Бі-Сі» Сергія Жадана. Більше того, твори молодої авторки, ще студентки настільки вразили Тараса Федюка, що він зініціював видання її першої книги в єдиній поетичній серії «Зона Овідія».

За місяць по тому вірші Людмили Дядченко включили до найбільш сміливого та відвертого проекту — збірки «Ніч Еротичної Поезії», оформленою малюнками з циклу «українська камасутра».

Людмила Дядченко приходить в літературу зі своїм яскраво вираженим голосом і напружено-нервовим відчуттям світу. Розриви ритміки, поруйнування синтаксису, несподівана метафорика, тонке відчуття мови робить автора одним з найцікавіших молодих українських поетів.

Модерують — Брати Капранови.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5, ст. м.  «Контрактова площа»

Вхід вільний.