Вийшла найбільша книга України

Сьогодні, 29 вересня 2011 року «Книга побажань», видана видавництвом «Самміт-книга», потрапила до Книги рекордів України як найбільша книга нашої країни.

До унікального видання, ініційованого проектом «Зозулиця» та створеного видавництвом «Самміт-книга», за підтримки інформаційного центру «Україна 2012», увійшло 2012 побажань від вболівальників з усіх куточків України.

Сьогодні «Книга побажань» стала найбільшою книгою в Україні і потрапила до вітчизняної Книги рекордів – у розділі Євро-2012.

Експертами книги Рекордів України зафіксовані точні параметри видання, а саме:

Висота книги – 105 см.

Довжина – 68 см.

Вага –20,12 кг.

Місце фіксації: м. Київ.

Символічні розміри книги дорівнюють 1/100 площі НСК «Олімпійський».

Напередодні футбольного матчу Україна-Німеччина, що відбуватиметься 8 жовтня 2011 року в День урочистого відкриття стадіону «Олімпійський» «Книгу побажань» разом із оберегом Зозулицею буде офіційно передано збірній команді України та Олегу Блохіну. На спеціальних картках книги написані щирі звернення вболівальників, що мають на меті надихнути гравців та тренерський склад збірної на чудову гру під час Євро-2012 та передати команді дух підтримки всієї країни.

Сьогодні було підписано декілька завершувальних вітальних листівок. Палкими шанувальниками української збірної з футболу виступили: Равіль Саффіуллін – голова державної служби молоді та спорту, Леонід Каденюк – перший космонавт України та Богдан Ступка – народний артист та Герой України, художній керівник Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франко.

«Друг читача»