Цьогорічний театральний фестиваль «Дім Химер» представить польську програму

З 3 по 11 вересня у Києві відбудеться фестиваль «Дім Химер». Сцена Київського академічного Молодого театру та Софійська площа стануть місцем показу вуличних та театральних вистав, читань сучасної української драматургії, зустрічей з видатними діячами сучасного польського мистецтва, презентації робіт молодих режисерів, майстер-класів та лекцій для творчої молоді та всіх небайдужих до проблем сучасного мистецтва.

Цього року фестиваль представить у Києві унікальну програму сучасного польського театрального мистецтва «Польський театр у Києві» (куратор Марія Ясінська) та “Український блок”, що включатиме драматургічні читання актуальної української п’єси та вистави за сучасною драмою.

« Вочевидь, наша увага насамперед зосередиться на тій частині фестивальної програми, яка презентуватиме європейську актуальну драму , але це не стане перешкодою для включення в контекст фестивалю спектаклів, що гідно представлять класичну п’єсу. Я переконаний, що театр в наший країні є соціально важливим чинником розвитку людської спільноти, і що погляд на український театр в європейському контексті дасть можливість зрозуміти нам всім, що театральні химери можуть бути реальнішими за будь яку політику», – підкреслює Президент Фестивалю «Дім Химер» С. Мойсеєв.

Нагадаємо, що фестиваль «Дім Химер» заснований у Києві в серпні 2011 року за ініціативою Станіслава Мойсеєва (художнього керівника Київського академічного Молодого театру).