Доступний он-лайн «Козацький роман» Лесі Гончар та Руслана Найди

Літопис покоління ренесансу дев’яностих постає зі сторінок “Козацького роману”  українських митців – письменниці Лесі Гончар та скульптора, художника Руслана Найди. Уривки із роману вийшли у серпневому числі часопису “Дніпро”. Автори роману надали Інформаціній агенції культурних індустрій право познайомити читачів із повним текстом. Завантажити “Козацький роман можна за посиланням нижче.

 

«Козацький роман» – другий спільний роман авторів і шоста книжка Лесі Гончар. Присвячений поколінню дев’ятдесятників, «Козацький роман» (журнал «Дніпро» № 8) – розповідь про людей мистецтва, реалії їхнього непростого буття у постсовковому суспільстві, про козацькі поселення на Подніпров’ї, про посиденьки на скульптурному салоні в Арсеналі, про всезагальний український депресняк і про те, як вчимося не плюватись, а спілкуватись. А відтак і витворювати спільну позитивну дійсність для себе і своїх дітей…

Програмні розділи «Бізнес січ» і «Холодноярський етюд» (базовані на реальних подіях цього року) розповідають про настрої, можливі шляхи боротьби і проекти української інтелігенції, яка за роки після Майдану (дякуючи політичним чирякам на тілі суспільства) опинилася у справжній скруті, але таки знаходить з неї свої шляхи виходу.

Леся Гончар – після навчання в Києві дванадцять років жила у Сполучених Штатах, працювала журналісткою і перекладачем. Автор серії історичних повістей для дітей «Пам’ятниці Предків», казок, публіцистики українською та англійською мовами.

Руслан Найда – скульптор і графік. Провівши дитинство в буджацьких степах Одещини, багато подорожував світами. Останні роки живе в Нью-Йорку та Києві, ілюструє дитячі книжки, працює над створенням героїчної скульптури українського степу та козакує.

Скачати роман можна тут.

www.i-pro.kiev.ua