Pocketbook відкриває в Україні ще два роздрібних магазини

Виробник пристроїв для читання електронних книг відкрив три роздрібних магазини в Москві і планує створити в Росії першу роздрібну мережу з продажу рідерів, а також відкрити в Україні ще два магазини, – повідомляє pro-books.ru.

Як повідомляє прес-служба компанії, раніше Pocketbook вже запустила власну роздрібну торгівлю на Україні, на сьогоднішній момент вона налічує чотири магазини, в серпні їх стане шість.
Крім всієї лінійки пристроїв бренду, у фірмових магазинах будуть представлені аксесуари до букрідера, також планується надавати сервісні послуги. Крім того, на території торгових точок будуть встановлені термінали, за допомогою яких відвідувачі зможуть закачати е-книги з контент-майданчика BookLand.net, що належить компанії PocketBook.

Глава російського представництва PocketBook Євген Міліца повідомив, що для компанії запуск роздрібної мережі не є в чистому вигляді комерційним проектом: «Наша мета в даному випадку – не швидке отримання прибутку, а підвищення рівня знання споживачами можливостей електронних рідерів і переваг читання за допомогою таких пристроїв. За відсутності фірмового роздробу будь-який бренд виглядає фактично «віртуальним»: так, десь є його центральний офіс і сервісні центри, проте середньостатистичний споживач з ними практично не контактує».