Американський айтішник має намір зібрати всі книги світу

Спеціаліст з інформаційних технологій хоче зберегти для майбутніх поколінь поняття про паперову книгу – на його думку, через деякий час, коли електронні книги стануть загальновживаними, люди почнуть забувати про інші формати.

Брюстер Кейл раніше вже робив аналогічні експерименти: у 1996 році він заснував проект Internet Archive, призначений для зберігання всіх коли-небудь розміщених в інтернеті веб-сторінок. Новий проект ентузіаста та спеціаліста з комп’ютерних мереж та штучного інтелекту – бібліотека усіх коли-небудь виданих паперових книг (кожна, зрозуміло, в одному примірнику).

В даний час в колекції Кейла вже є близько півмільйона найменувань. Сам Кейл стверджує, що розуміє, що мети зібрати всі можливі книги йому і його колегам не досягти, але вони «будуть до неї прагнути». При цьому творець бібліотеки зовсім не вважає розвиток технологій бідою – він, навпаки, хоче зберегти паперові книги з музейного інтересу, при цьому усвідомлюючи, що рано чи пізно у зв’язку з досягненнями прогресу, що вже зараз існує у вигляді Kindle або iPad, вони стануть раритетними.

  • When someone writes an piece of writing he/she maintains the idea of
    a user in his/her brain that how a user can be aware of it.
    So that’s why this paragraph is great. Thanks!