VIІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок

З 18 по 20 серпня 2011 року у приміщенні Українського Дому відбудеться VIІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарка. Заявки на участь у виставці подало понад 80 видавництв. 
Про своє бажання взяти участь у книжковому форумі заявили Російська Федерація, Білорусь, Іран. В якості почесного гостя запрошено Республіку Болгарію. Зараз тривають переговори щодо участі у роботі книжкового форуму Туреччини, Словенії, Німеччини.

Що стосується тематичної експозиції Держкомтелерадіо, то в ній будуть представлені видання, випущені на замовлення Комітету в рамках програми “Українська книга”, видання, представлені на конкурс “Краща книга України”, а також книги вітчизняних видавництв, які стали переможцями міжнародного конкурсу “Мистецтво книги” в нинішньому та попередніх роках. Окрема експозиція на виставці буде присвячена виданням, присвяченим 20-річчю Незалежності України.

Різноманітною буде програма книжкового форуму: протягом трьох виставкових днів тут відбудеться понад 100 заходів – презентацій, автограф-сесій, круглих столів. Зокрема, на стенді Держкомтелерадіо видавництво “Країна мрій” планує презентувати за участю першого Президента України Леоніда Кравчука подарункову книгу “Україна. Нова епоха: 1991-2011″. Всеукраїнське спеціалізоване видавництво “Світ” планує представити відвідувачам виставки свій проект історичної пам’ятки, наукового твору та водночас витвору мистецтв художнього оформлення – книгу “Пакти і Конституції” Української козацької держави (до 300-річчя укладення)”.

 

www.osvita.org.ua