Професор Володимир Панченко звинуватив автора книги видавництва «Фоліо» у плагіаті

Володимир Панченко, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», звинуватив Юлію Тагліну в плагіаті. Про це він написав у блозі у дописі «Конспект з елементами плагіату» на сайті «ЛітАкцент».

«У видавництві «Фоліо» вийшов конспект моєї книжки про Володимира Винниченка. На титулі – прізвище «авторки» конспекту: Ю.Тагліна (див.: Тагліна Ю. Володимир Винниченко. – Х., «Фоліо», 2010). Мені це ім’я нічого не говорить; можливо, воно взагалі вигадане. Псевдонім. «Нік» крадія. Спосіб маскування халтури», – пише Панченко.

«Мова йтиме саме про відверту халтуру, оскільки, виконуючи замовлення «Фоліо», Ю.Тагліна просто взяла мою книжку «Володимир Винниченко: парадокси долі і творчості» (К., Твім інтер, 2004) – і на її основі «збацала» книжчину про Винниченка для серії «Знамениті українці»… Вийшов конспект із елементами плагіату… Саме так виготовлена 120-сторінкова «брошура» Ю.Тагліної», – заявляє Володимир Панченко, наводячи для порівняння цитати з обох книг – своєї та з книги недобросовісної авторки.

Чи збирається Володимир Панченко подавати позов до суду – наразі невідомо.

  • Mykhaylo

    “наводячи для порівняння цитати з обох книг – своєї та з книги недобросовісної авторки.”
    Цитати дайте, будь ласка, щоб читач міг зробити висновки, чи мав місце бути плагіат, чи ні.

    • Vita

      Цитати читайте на ЛітАкценті – покликання в тексті новини.