Книгарню «Сяйво» захищали битами

12 липня судовий виконавець Шевченківської державної виконавчої служби згідно з постановою Господарського суду Києва намагався зайти у приміщення книгарні «Сяйво», яку на початку минулого року захопили рейдери. Йому не відчинили.

«Боржникам надіслали припис про те, що сьогодні буде входження. Охоронці цього будинку розповідають, що в приміщенні книгарні постійно чергують від 2 до 4 осіб. Та ці бандити плювати хотіли на владу і державу», – розповів адвокат книгарні «Сяйво» Олег Король.

Він також розповів, що за свідченнями мешканців будинку, всередині у книгарні все зруйновано.

«Приміщення було приватизоване з різницею у 23 квадратних метри. За це мають відповідати чиновники БТІ, Шевченківської райради і керівник Шевченківського району Віктор Пилипишин, який підписав рішення сесії про приватизацію. Щоб кінці покласти у воду, вони навіть стіни тут зруйнували. Тепер довести чиюсь провину нереально», – наголосив Король.

Перед центральним входом до книгарні побудували стіну з картонних коробок. До них прикріпили написи: «Корупція чиновників», «Корупційний бар’єр», «Знищувачі книгарні», «Банда Черновецького». Представник книгарні Костянтин Клімашенко дерев’яною битою потрощив коробки. Потім із заґратованого вікна книгарні зірвав плакат із зображенням книг. З підземного переходу одразу ж вибігли два міліціонери. Попросили припинити.

«Це наше майно, ми маємо право ним розпоряджатися. Тут зібралася громада Києва і ми хочемо проникнути всередину. А ви хіба не належите до громади Києва? Ви з Нєжина чи звідки? Ви підтримуєте рейдерів? Ви у них на зарплатні?», – почав питати у міліціонерів Клімашенко.

Вони переминалися з ноги на ногу і нічого не відповідали.

«Повторний припис державного виконавця передбачає накладання штрафу у розмірі 340 гривень. Якщо і другий припис не виконується, то суд ухвалює постанову про примусове входження. Тоді двері будуть зрізані відповідними службами і виконавець безперешкодно зайде всередину», – сказав Олег Король.

gazeta.ua