Відомо основні напрямки цьогорічного «Форуму видавців»

«Форум видавців» оголосив основні акції, заплановані цього року у Львові. Серед них – акції з популяризації української книжки, ювілей Івана Малковича, а також співпраця з іноземними авторами з Польщі, Австрії та Латвії.

 

Час читати: анонси книг у телепрограмі

ГО «Форум видавців» та газета «Новий погляд» розпочали спільну безстрокову акцію на підтримку українських видавництв. Мета цього проекту – популяризування української книжки. У кожному номері газети «Новий погляд» разом із програмою телепередач замість звичних анонсів фільмів щотижня буде безкоштовно розміщено інформацію про 14 нових україномовних книжок.

Для участі в акції необхідно надіслати в редакцію газети коротку інформацію від 500 до 1000 знаків, яка повинна містити: назву видавництва, анотацію на книгу – назву, короткий зміст, кількість сторінок та ціну.

Матеріали надсилайте на електронну адресу: radyk@ukr.net. Деталі за телефоном: 096 222 25 25, Олег Радик.

 

«Білий слон» принесе успіх читачам дитячої бібліотеки – юні книгомани Львівської центральної міської дитячої бібліотеки отримали подарунок: на прохання відомого литовського художника Кястутіса Каспаравічюса, громадська організація «Форум видавців» передала бібліотеці «Білого слона успіху»,  якого розмалювали автор та діти під час майстер-класу на Львівському міжнародному дитячому фестивалі.

 

«Всі поруч»: поезія Івана Малковича на Форумі. У рамках 18 «Форуму видавців у Львові» відбудеться поетичний вечір «Всі поруч» – музично-поетично-візуальне дійство, базоване на книзі вибраних творів Івана Малковича «Все поруч» (2010 р.), та присвячене відзначенню ювілею – 50-ліття поета.

 

Літфест-2011: Польща про Україну. Цього року заплановані візити сімох авторів із Польщі.

 

Літфест-2011: Австрія про Україну. Цього року взяти участь у Форумі зголосилися Крістіан Танґойзер і Бірґіт Пьольцль. Крістіан – видавець і графік. Форум планує організувати у «Музеї Ідей» виставку його робіт: гравюр, книжкових ілюстрацій, пейзажів, портретів і книг. Бірґіт – літераторка, науковець і мандрівник.

 

Літфест-2011: Латвія про Україну. Даце Рукшане, письменниця з Латвії, приїде на 18 Форум видавців у Львові.  Разом з Даце приїдуть ще дві авторки з Латвії: Мілєна Макарова і Єлєна Садловська.

 

http://www.bookforum.com.ua/