«Короновані онлайн»: сьогодні чат із лауреатом І премії «Коронації слова 2011» у номінації «Кіносценарії»


6 липня, о 14.00, на сайті «Главред» відбудеться чат із лауреатом І премії «Коронації слова 2011» у номінації «Кіносценарії» за твір «Борода» Дмитром Сухолитким-Собчуком.

Чат відбудеться в рамках спільного проекту «Коронації слова» та сайту «Главред» «Короновані онлайн». У проекті беруть участь лауреати І премії «Коронація слова 2011». Вони щосереди з 14.00 до 15.00 розповідають про свою участь у конкурсі, про себе та наполеонівські плани.

Шановні читачі, поспілкуватися з Дмитром Сухолитким-Собчуком та поставити йому запитання, які цікавлять вас, ви можете, перейшовши за посиланням. Запитання ви можете надсилати заздалегідь, вже зараз, а також безпосередньо під час чату.

Довідка про гостя «Главреду». Дмитро Сухолиткий-Собчук народився 23 березня 1983 року.

Навчався у Чернівецькому політехнічному технікумі (спеціальність – архітектура будівель і споруд), Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича, Школі журналістики «Юнпрес».

Дмитро працював художником-оформлювачем кінотеатру «Чернівці», відео-оператором телеканалу «ТВА», ведучим на радіостанції «Радіо-Сіті», режисером монтажу на проектах телеканалів СТБ, Тоніс. З 2008 року і дотепер він є організатором Вечорів короткометражного кіно в Чернівцях.

Дмитро Сухолиткий-Собчук є оператором («Життя по той бік блакитного екрану» (2005)), режисером і сценаристом («Отроцтво» (2008), «Тягар» (2010), «Побачення» (2010), «Денники» (2011), «Нитка» (2011), «Красна Маланка» (у виробництві), «Коріння» (у виробництві), «Човен Харитона» (у виробництві)).

За сценарій «Борода» Дмитро отримав І премію «Коронації слова 2011» у номінації «Кіносценарії». Ця ж робота визнана кращим короткометражним сценарієм фестивалю «Відкрита ніч 2011».