Презентація унікального історично-літературного проекту — серії дитячих розслідувань про Бандеру та Мазепу

Видавництво «Зелений пес» 31 травня о 18.00 в книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3, ст.м. Золоті ворота) презентує унікальну серію розслідувань життя видатних українських діячів. Це перший приклад дитячого розслідування, яке читачі ведуть разом із головними героями книжок – звичайними школярами, перед якими раптом постають цілком дорослі проблеми.

На презентації будуть присутні:

Віта Левицька — авторка книги “Степан Бандера і я”;

Брати Капранови — модератори зустрічі;

Олександр Палій — історик.

Акредитовані журналісти отримають книги з серії на рецензування.

Відкривши будь-яку з перших чотирьох книжок серії – «Бандера і я», «Мазепа і я», «Леся Українка і я» чи «Княгиня Ольга і я» – дитина опиняється на перехресті різних думок. Полярні погляди спонукають дізнатись правду, провести своє детективне розслідування: зібрати факти, співставити їх між собою, знайти винних. Ким насправді є ці постаті?
Бандера – антигерой чи таки герой?
Мазепа – зрадник чи вірний слуга свого народу?
Леся Українка – нещасна хвора чи жінка-воїн?
Княгиня Ольга – свята чи мстива?
Цікаві та захопливі розповіді допоможуть прокласти місточки між теперішнім та минулим, і головне — вони допоможуть вашій дитині скласти свою неупереджену і ніким не нав’язану думку про діячів, які залишили вагомий слід у нашій історії.

Серія має назву «12 балів» не випадково, адже ці книжки допоможуть вашій дитині не тільки відчути себе Шерлоком Холмсом чи Ненсі Дрю, а й отримати 12 балів з історії чи літератури.

Книги будуть цікавими не лише дітям, але й батькам, які хочуть вберегти своїх дітей від телевізійної пропаганди та «нав’язування» нам чужих героїв.

Вхід вільний.

31 травня о 18.00 в книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3, ст.м. Золоті ворота)

Акредитація ЗМІ:

Анна Богородіченко

067 328 32 03

044 467 50 24, verlag3@gmail.com