Михайло Загребельний: Нині збагнув, як мало знав про батька.

Михайло Загребельний написав книгу-біографію батька “Павло Загребельний”. Презентація книги в Києві відбудеться 23 травня о 18:00 у магазині Читай-город (вул. Б. Хмельницького, 3-Б).

Книга містить дев’ять розділів. П’ять інтермедій. Серед дійових осіб – убивці української радянської літератури, національні дурні, селяни села Солошино, лейтенант артилерії Загребельний, Михайло Рєзнікович, князі, султани, диктатори…

На запитання журналістів про батька, у своєму інтерв’ю Михайло Загребельний відповів:

– Нині збагнув, як мало знав про батька. Він усе життя працював і навіть неуважно ставився до того, як пишуть його біографію. Приміром, скрізь зазначено, що Загребельного поранили у серпні 1941-го під час оборони Києва. Насправді ж він фізично не міг бути там, бо артилерійське училище, в якому навчався, перевели спершу до Харкова, відтак до Сум. І саме під час захисту Сум його поранили.

Як бачимо, син великого письменника вирішив виправити таку ситуацію і написав біографію батька власноруч.

Автор також презентуватиме власні книги: «Эдуард Лимонов», «Лев Троцкий», “Сергей Параджанов” із серії «Знамениті українці», завдяки яким ви зможете дізнатися не лише про основні етапи творчої біографії цих відомих людей, але й про особливості їх характеру, звичаї, захоплення і особисте життя.

  • Цікавий

    А чому це книжка про Загребельного російською?