Литвин та Козловський читатимуть твори Шевченка в радіоефірі

З 16 по 25 травня, саме в ті дні, коли 150 років тому траурна процесія з тілом Тараса Шевченка долала шлях з Санкт-Петербургу до Канева, 6 разів на добу в ефірі Радіо «Ера FM» звучатимуть твори Кобзаря у виконанні відомих українців.

Серед відомих громадських та політичних діячів, які читатимуть твори Тараса Шевченка в радіоефірі – політики Володимир Литвин, Микола Томенко, Олександр Мороз, В’ячеслав Кириленко, Марина Ставнійчук, Олена Бондаренко, Павло Жебрівський, Анатолій Матвієнко; актори Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв; співаки Ніна Матвієнко, Віталій Козловський; композитор і скрипаль Кирило Стеценко; поет та письменник Микола Сом; олімпійська чемпіонка Наталя Добринська та багато інших, повідомили у прес-службі Миколи Томенка.

Серед більш ніж 40 творів, які були відібрані фахівцями Інституту літератури на чолі із заступником директора Інституту, відомим громадським діячем Сергієм Гальченком, слухачі, зокрема, почують вірші Тараса Шевченка «Не завидуй багатому», «Сліпий», «Сон», «Заворожи мені, волхве», «Великий льох», «Мені однаково, чи буду…», «І мертвим, і живим…» тощо.

Реалізація даного проекту засвідчила, що творчість Тараса Шевченка об’єднує дуже різних людей, зазначив політик: «Це люди, які навряд чи десь могли бути єдиною командою. А тут єдина команда. Команда поваги до Тараса Шевченка», – підкреслив він.

«Отож, протягом тижня, коли віртуально і світоглядно ми будемо згадувати як 150 років тому ця процесія рухалася від Санкт-Петербурга до Канева, українці по радіо слухатимуть фрагменти відомих і менш знаних творів Тараса Шевченка та зможуть ще раз відчути ширину і палітру його поглядів», – сказав заступник голови парламенту.

ZAXID.NET