Як політики та митці вітали Малковича з ювілеєм

10 травня директор столичного видавництва “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” Іван Малкович відсвяткував 50-річчя. Телефоном його привітали колишній президент Віктор Ющенко та радник президента Ганна Герман, яка передала вітання від Віктора Януковича. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко надіслала видавцю великий букет червоних троянд.

Святкування ювілею відбулося в київському парку Мамаєва Слобода.

“Святкували день народження Малковича в Мамаєвій Слободі. Забава вдалася, було багато цікавих людей — актор Богдан Бенюк, співак Олег Скрипка, телеведучий Сергій Притула та багато інших. Я поїхав раніше і не застав самого веселого – пісень і танців, коли виступав ансамбль народних інструментів зі Львова”, – розповів художник-ілюстратор Кость Лавро.

“Від видавництва скинулися Івану Антоновичу на малокаліберну рушницю. Його сусід Бенюк має багато котів. А в Малковича дуже класний газон, на який вони всі ходять гадити. Тому подарували йому цю рушницю, щоб він відстрілював бенюкових котів”, – пожартував він.

“А від себе я намалював бичка, бо Малкович народжений в рік бика і по сузір’ю теж тілець. То я змайстрував йому подвійного бика — з рогами на голові і місяцем на спині, який як другі роги”, – додав художник.

gazeta.ua

 • Цікавий

  Вміє дядько крутитися – і Ющенко, і Янукович, і Тимошенко вітають

  • Mavka

   Знаєте, як кажуть: “Хочеш жити – вмій крутитись”. От він і крутиться, як … в ополонці)

   • Цікавий

    Я б швидше згадав лагідне теля, яке у всіх смокче