«Джура-фест» в Тернополі збере 39 видавництв

11-13 травня в Тернопільському драматичному театрі відбудеться книжковий фестиваль «Джура-фест». Цього року «пофестивалити» до Тернополя приїдуть, зокрема, Тарас Прохасько, Іван Андрусяк, Марія Чумарна, Андрій Бачинський, Влада Прокаєва.

Поспілкуватися з авторами і видавцями та й просто купити книги можна буде упродовж цих днів з 10 до 18 години, повідомили ZAXID.NET організатори.

Фестиваль організований спільними зусиллями Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради, Благодійного фонду «Соломія», Міжнародної асоціації «Україна і світове українство», Благодійного фонду Влади Прокаєвої.

Вперше до Тернополя приїдуть видавництва «Розумна дитина», «Смолоскип», «Добра читальня». А також – знову побувають на фестивалі видавництва «Зелений пес», «Старий лев», «БАК», видавництво Києво-Могилянської академії та багато інших. Загалом до Тернополя приїде 39 видавництв, які представлять свої видання, авторів.

«Родзинкою» стане вечір співаного слова, що відбудеться в обласній філармонії 12 травня о 18 годині (вхід вільний), де свої пісні виконуватимуть відомі барди. На цей захід приїде спеціальний гість Валерій Маренич, будуть виступати також Сергій Лазо, Леся Романчук, Олег Герман, Руслан Воньо, Наталка Кременчанка, Олександр Смик, отець Василь Брона та багато інших. 13 травня у Тернопільській обласній філармонії для всіх гостей фестивалю і тернополян концерт даватимуть музиканти Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької.

zaxid.net