Фестиваль анархічної культури в Харкові: Першотравень «відмивали» від радянщини (ФОТО)

 

«Брати та сестри, ми зібралися тут щоб відмити від радянського мулу свято свободи та солідарності – Першотравень», – так пояснив людям, що зібралися біля могили Миколи Хвильового, суть того, що відбувається поет Сергій Жадан. А треба було пояснити, бо раптом посеред Харкова з’явилася анархічна дружина з чорними розтяжками, на яких було написано «Анархія. Поезія. Солідарність» і «Свобода слова – запорука вільної праці». Так стартував фестиваль анархічної культури «Чорний Першотравень».
Після вуличного походу від Молодіжного парку по вулиці Пушкінської учасники перформансу відправилися в «Zeppelin Pub», де і була розгорнута основна концертна програма, за участю Сашка Ушкалова, Олега Коцарева, Дмитра Лазуткіна, Сергія Жадана, а так само музичних гуртів «Собаки в космосі» , «Светр», «Колекція – 0.5».
Письменники та поети постаралися нагадати, що свобода слова – це цінність для всього українського суспільства. Без свободи слова, свободи вираження думок, солідарність і боротьба з гнобителями стане практично неможливою. Після програми всі охочі залишили свої підписи під вимогою про скасування Закону України «Про захист суспільної моралі».

 

 

Більше фото на  tisk.org.ua