Шкляр прийшов на презентацію книги Ганни Герман «Червона Атлантида»

Перші примірники своєї нової книги «Червона Атлантида» радник президента України Ганна Герман подарувала голові держави Віктору Януковичу і голові президентського секретаріату Сергію Льовочкіну.

Презентація книги, випущеної видавництвом «Довіра», відбулася сьогодні, 28 квітня, у Pinchuk Art Centre, повідомляє кореспондент ZN.UA.

Привітати Ганну Герман прийшли, зокрема, сам Сергій Льовочкін, міністр культури Михайло Кулиняк, скандальний письменник Василь Шкляр, голова Шевченківського комітету, поет Борис Олійник, екс-міністр Нестор Шуфрич, поет Іван Драч, керівник медіа-групи Пінчука Олександр Богуцький, політтехнолог Ігор Шувалов і багато інших.

Повість «Червона Атлантида» Ганна Герман написала у листопаді 2010 року, коли перебувала у лікарні. За словами автора, ця перша частина трилогії з галицькими діалектами оповідає «про трьох сильних жінок, життя яких починається за радянських часів і триває нині. У їхньому житті трапляється і щастя, і нещастя, і їм потрібно з усім цим впоратися».

Один із розділів повісті називається «Щастя Юлії». Однак, за запевненнями Ганни Герман, у ньому не йдеться про Юлію Тимошенко, і взагалі, всі персонажі книги вигадані.