У Львові стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У Львові стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який традиційно проводиться в усіх бібліотеках Централізованої бібліотечної системи для дітей міста під час весняних канікул. Цьогоріч він триває 18-28 березня.

18 березня  у Центральній дитячій бібліотеці на вулиці Окуневського, 3 стартує творчий проект «Каскад читацьких емоцій». Як повідомила директор бібліотеки Валентина Галушко, протягом дня з 11.00 до 17.00 відбудеться низка заходів. Головною подією дня стане театралізоване дійство «Гармидер у книжковій країні». О 14 год. у гості до читачів завітають класик дитячої літератури, львівська письменниця Ніна Бічуя, поет та головний редактор Видавництва  Старого Лева Мар’яна Савка та письменник Сергій Гридін. У програмі заходу – літературна вікторина, арт-імпровізація  «Чудова книжкова компанія», музичне попурі «Читання для реготання» та  живе спілкування з гостями.

Відтак о 15.00 год відбудеться літературний квест, показ гумористичного фільму «Читайлики», бард-академія «На струнах душі» у відділі мистецтв. Завершення дня відбудеться у Book-клубі мультицентру «Флешка» бібліотечним перформенсом «Книгу – на подіум!»

Впродовж тижня юні читачі зможуть взяти участь у різноманітних заходах, які проводитимуться у дитячих бібліотеках. Серед них: літературний марафон-читання «Я обираю поезію», присвячений Всесвітньому дню поезії, літературний КВН «Зачаровані книгою» , турнір книгознавців «Сторінками улюблених казок».

Завершиться Тиждень 28 березня промоційно-інформаційним десантом «Читають всі і скрізь». Читачі та волонтери дитячих бібліотек міста вийдуть на вулиці, в парки, дошкільні установи, на дитячі майданчики й читатимуть всім бажаючим найцікавіші книги, щоб переконати кожного слухача: читання – найбільша насолода.

zaxid.net