Cвіжина! Жадан читає свої нові вірші в УНІАН (відео)

11 липня в УНІАН відбулися читання Сергія Жадана, присвячені виходу аудіокниги «Ворошиловград» для людей із вадами зору.

На зустріч прийшли журналісти, письменники, читачі – поціновувачі творчості Жадана. Маестро читав уривки з «Ворошиловграду», який більшість вже мала можливість прочитати.

Але родзинкою зустрічі стали нові вірші, які з’явилися нещодавно, деякі буквально напередодні, і ще не були надруковані.

«ДЧ» пропонує тим, хто не зміг цього дня приїхати до УНІАН, познайомитися з новими віршами Сергія Жадана у неперевершеному авторському виконанні.

 

.

 

 


Далі буде

  • Єслі чєсно, то його вірші мене не вразили. А якби хтось прочитав це чи його нові ще оприлюднені вірші людям і сказав шо це тексти якогось поета Василя чи Петра, чи будь яке інше ім’я… не знаю. Якось спарцьовує вже відоме ім’я Жадан чи шо? подібних текстів повно і серед так званих графомнів. Не для образи поету Жадану сказано… Так сказать думка читача…

    • Вертипорох

      Мабуть, це стосується більшості авторів. Як на мене, ім’я автора і складається потроху з багатьох творів, а тоді вже само тягне вірші. От і виходить, що просто вірш – це вірш, а вірш Жадана – це вірш Жадана

  • Бамбуляка

    А мені здається, що він своїми підвиваннями руйнує текст. Якщо це прочитати з паперу, враження кращі.