Діви рекомендують читати у вересні. Книжковий подарунок для Дів.

Діви рекомендують читати у вересні

 

Ян Твардовський. Гербарій. –

Київ: Грані –Т, 2008.

 

Бурхливий настрій останнього літнього місяця, пов’язаний із парадом планет, затемненням сонця та іншими чинниками, на початку вересня зміниться спокоєм та злагодженістю. Можна сказати навіть, що вересень буде одним із найбільш емоційно виважених місяців цього року. Планети сприятимуть спілкуванню, відпочинку та енергетичній розрядці. Частково це пов’язано із впливом сузір’я Діви, яке символізує душевний затишок та розважливість. Тому зірки у вересні сприятимуть погодженості у стосунках із людьми: ділових, дружніх, романтичних, а також ─ із самими собою. Тож варто у першому осінньому місяці залагодити конфлікти та непорозуміння у сім’ї, забути образи на старих друзів та набути нових однодумців. А головне ─ віднайти душевну рівновагу.
А що може краще посприяти загостренню відчуття гармонії з навколишнім світом, як не поезія? Діви рекомендують читати у вересні вірші. Наприклад, такі, які надруковані у збірці “Гербарій” Яна Твардовського. Отець Ян Твардовський жив у затишному будиночку при монастирі в центрі Варшави, щодня служив месу в костьолі й раз на рік виїжджав у село, щоб відпочити від міського гамору. Там він збирав гербарії і писав вірші. Гербарії були дивовижно красиві, а вірші ─ сповнені мудрості й простоти. До збірки увійшли вірші отця Яна, присвячені рослинам. Деякі з цих віршів смішні, деякі дуже серйозні, але всі вони схиляють до тихого й теплого розмислу про світ і місце у ньому людини.

 

Книжковий подарунок для Дів


 

Сучасна енциклопедія домашнього консервування: 3000 найкращих рецептів і порад кухарів. Донецьк: БАО. ─ 368 c.

 

Ви здивуєтесь, але над усе Діви люблять… працювати. А ще вони найбільші перфекціоністи серед представників усіх знаків Зодіаку. Тобто вони не просто виконують роботу, а роблять її краще за інших. Причиною такого трепетного ставлення Дів до праці є зовсім не амбіції чи прагнення довести свою перевагу над кимось, а планета Меркурій, яка, як відомо, є покровителем ремесел, торгівлі та матеріальних благ в цілому. А матеріальними благами, переконані Діви, їх ніхто краще за них самих не забезпечить. Тому вони з натхненням будують, шиють, ремонтують, вирощують на присадибних ділянках ці самі блага ─ аби потім з задоволенням ними скористатися. Тож будь-які посібники, довідники, самоучителі з ремонту, облаштування саду-городу, приготування салатів чи пошиття одягу, без сумніву, стануть іменинникові у нагоді. Зважаючи на початок сезону дозрівання овочів-фруктів, подаруйте Діві “Енциклопедію домашнього консервування”. Усі методи домашнього консервування плодів, овочів, ягід, грибів, а також способи заготівлі та зберігання у свіжому вигляді м’ясних і рибних виробів, різноманітних харчових продуктів, описані у книзі, Діви обов’язково випробують на практиці ─ а взимку почастують вас смачненьким.