Новий роман Роздобудько вийде у вересні

«Дві хвилини правди» – така робоча назва була зафіксована в договорі про новий роман Ірен Роздобудько. “Нарешті ми отримали рукопис, і маємо надію, що прихильники творчості письменниці будуть задоволені”, – каже директор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова, – “що це конкретно – поки що не знаємо. Про це можна лише здогадуватись, знаючи непередбачуваність авторки”.

 

Ось коротка анотація до нього самої письменниці.

 

“Можливо, ви їх зустрічали…
Тих, хто за одну-дві хвилини здатен зробити чи виправити помилку.
Тих, хто ховаючи від «вогнів великого міста» справжні почуття під маскою іронії, здатен «їхати світ за очі» у пошуках пригод або слави, не розуміючи, що шукає себе.
Тих, кого називають неприкаяними, адже вони живуть на межі добра і зла і кожної хвилини можуть зробити крок у будь-який бік.”
До речі, «Неприкаяні» – це ще одна назва роману, чи то основна, чи то альтернативна, ще не вирішено.

 

А ще Ірен додає: “Наспавді це один великий вірш, в якому нічого не варто пояснювати…”
Вже на Львівському форумі видавців у вересні планується презентувати нову книжку Ірен Роздобудько – письменниці, сценаристки, журналістки. Видавці докладуть максимум зусиль, щоб цей план здійснився.

Марина Новікова

Нора-Друк

  • Інна

    Дуже цікаво про що Ірен Роздобудько писали аж два роки. І ящо кажуть про те, що вона здивує читачів, то може книжка написана не в характерному для Ірен жанрі? Напишіть хоч в якому?