Ніч з «Другом Читача»: поетичний боді-арт

Усім привіт! Якщо ви не соромитеся називати речі своїми іменами, якщо вам подобається непідробний креатив та мистецтво вищого ґатунку, якщо ви поважаєте відвертість та полюбляєте еротику в поезії та прозі, то наша п’ятнична рубрика «Ніч з «Другом Читача» була створена саме для вас! На минулому тижні ми читали вам на ніч українські народні казки для дорослих. Цієї п’ятниці ми вирішили відволіктися від читання і підібрали для вас наочний матеріал, що заспокоїть і заколисає вас не гірше за всілякі казочки:)

Тему сьогоднішньої підбірки ми вибрали незвичну. А головне – літню, теплу і сонячну, що у зимові морози як ніколи актуальна. Час вже її представити! Отже… поетичний боді-арт. Що воно таке? З чим його їдять? Хто цим живе і для чого? Навряд ми зможемо відповісти на всі ваші питання, але дати їжу для роздумів ми все-таки спробуємо. Ми дамо вам нагоду або захопитися цією темою, або відмовитися від неї раз і назавжди.
Тож вашій увазі пропонуємо фото з перформенсу «Поетичний боді-арт», який декілька років поспіль проходив у рамках всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «День Незалежності з Махном». На «Поетичному боді-арті» малювали на жіночих грудях Юрко Покальчук, Сергій Жадан, Лірник Сашко, Світлана Поваляєва, Едуард Драч, Андрій Любка, Грицько Семенчук, Олег Короташ, Владік Волочай, Артем Полежака, Лесь Ульяненко, Ксеня Васьків, Анатоль Кукула, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін та інші.
Тема поето-боді-арту мала продовження і на еко-фестивалі «Трипільське коло», тільки тут вже до пензликів бралися художники, які створювали свої шедеври під поетичні читання українських поетів. У продовженні розмови про поетичні натільні каракулі можна також згадати і активістку з FEMEN з уривком під грудьми з «Якби ви знали, паничі» Тараса Шевченка. Але поетичні тату – тема окремої бесіди. Отакі справи нині з поетичним боді-артом в Україні. Цікаво, на кому ще ми побачимо приклади цього поетичного малярства?:)

Пам’ятайте, рубрика «Ніч з «Другом Читача» виходить щоп’ятниці о 23:00. Попереду ще дуже багато цікавого!  До зустрічі!

/

.

.

.

.

.

.

.

/

.

.

/

.

Поетичний боді-арт на «Трипільському колі»

.

.

До наступної ночі з «Другом Читача»!

Наступної п’ятниці буде ще цікавіше – обіцяємо!:)

.
Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також на Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!


/

Щиро Ваш
 нічний вартовий «Друг Читача»

  • Чого являєшся мені у сні?   🙂

    Поезія – секс на відкритому полі,
    Тебе хтось трахає, а всі це бачать 🙂

    Я снігуронька.  О_о