2012-ий, прощавай! 2013-ий, привіт!

“Друг Читача” щиро вітає всіх з Новим 2013 Роком! Бажаємо вам миру, злагоди, міцного здоров”я, успіхів у всіх починаннях, палкого кохання та всього найкращого у новому році. Дякуємо вам, що були з нами у 2012-му. Сподіваємося на продовження наших стосунків і цього року:) Читайте книжки, читайте нас!

А для тих, хто мандрує нетрями Інтернету у цю святкову пору, ми підготували матеріал, який є невеличким підсумком минулого року. Тож сьогодні ми згадаємо найпопулярніші матеріали нашого сайту. Це – краще з кращого. І воно таке завдяки вподобанням наших дорогих читачів.

ю

1. Абсолютний лідер минулого року – знаменитий вірш-скандал Юрка Винничука “Убий підараса”, повний текст якого першим опублікував “Друг Читача”. Тож читайте, вчіть на пам”ять:)

Юрко Винничук: «Убий підараса» (ВІРШ)

2. Друге місце – цікава книжкова новина про видання, присвячене незвичному персонажу – жіночим грудям. Популярність такого матеріалу говорить про вірогідну успішність такої книжки.
Російська письменниця запропонувала читачам «Цицю»

3. Жоден рейтинг усього важливого за рік не обійшовся без чергового Кінця Світу. Ось і у нас на сайті він також відбувся. Брати Капранови закликали використати “Кінець Світу” з максимальною користю для себе. Згадаємо цей резонансний матеріал: “Кінчай разом зі світом!” – Громадська ініціатива 21 грудня

4. За переписом 100-річної давності на Донбасі більше розмовляли українською, ніж на Галичині. Ось цей факт став дуже цікавим для українців. За це цей матеріал посідає почесне місце у нашому ретро-рейтингу.

5. Вчителька перемогла Табачника: шкільна програма з літератури повертається. Ця перемога була відзначена сплеском читацької активності на “Друзі Читача”.

6. Цікаве інтерв”ю із засновником лагідної українізації Орестом Лютим, де він ділиться відвертими подробицями своєї творчості, також було удостоєне популярністю.

Орест Лютий: «Табачник, Колесніченко, Бондаренко, Ківалов… всім їм ґречно дякую»

7. Справжнє відкриття нашого сайту – нова рубрика на сайті “Ніч із “Другом Читача”. Нам дуже приємно, що читачі оцінили наше невеличке введення. І один із випусків заслужено посідає місце у нашому річному рейтингу. Насолоджуємося: Голі дівчата читають – Ніч з «Другом Читача».

8. Також тут – цікавий матеріал про справжній бестселер українського видавничого ринку. Стаття про цю диво-книгу тут: ТИХА СЕНСАЦІЯ, або ЯК МИ ПРОСПАЛИ БЕСТСЕЛЕР

9. У нашому топі – заява Братів Капранових про те, що їх не влаштовує українська історія, а саме виклад та систематизація історичних подій. Певно, таку думку розділяють чимало українців. Прочитати весь коментар: Брати Капранови: “Нас категорично не влаштовує історія України”

10. У топі представлена і рубрика “Постать”. Михайло Стельмах: літературне айкідо подільського одесита


Будьте з нами! Читайте! Веселих свят! 

Щиро ваш Друг Читача