Ніч з «Другом Читача»: Камасутра – настільна книга на всі віки

Доброї ночі, дорогі читачі рубрики Ніч з «Другом Читача»! Сьогоднішній випуск присвячений визначній книзі в історії людства – індійському еротичному трактату Камасутрі, написаному лікарем Ватсьяяна ще в ІІ столітті до нашої ери за мотивами скульптурних зображень храму «Чорна пагода». Як книга Камасутра почала перевидаватися після того, як в Оксфорді у 1859 р. у книзі «Каталог любові» англійський вчений Ауфрехт виклав її зміст.

Мало хто знає, що Камасутра не була ілюстрована. «Ілюстраціями до Камасутри» часто вважають еротичні мініатюри монгольського живопису і мініатюри індійських шкіл і стилів, що вийшли з неї в XVI-XIX ст. А вже потім поїхало! Тепер сучасні Камасутри супроводжуються не зображеннями індійських чоловічків, а реальними фотографіями, інколи навіть дуже.:)

А ще Камасутра нині стала популярним подарунком як чоловікам, так і жінкам, як холостякам, так і вже сімейним. Її можна назвати настільною книгою. Тож сьогодні згадаємо Камасутру, якою вона була, якою її бачать сучасні художники, – наберемося досвіду, накопиченого століттями, а також дізнаємося, як використовують образ Камасутри і в інших сферах – наприклад, у рекламі.  Заодно і посміємося.:)

.Статуї

.

.

.

.
Радянський самвидав Камасутри

.

.

Обкладинка Камасутри з фото-інструкцією

/

Незвичні дизайнерські рішення видань Камасутри

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 …

Реклама скейтборда із зображенням порнозірки Дженою Джеймесон від Zoo York

/

 Реклама школи сноуборда: Хороша техніка – це все.

Гарячі індійські ціпоньки. Женевський ресторан індійської кухні «Маленька Індія»

 /

Реклама магазину дитячого одягу. “Ви робите покупців, ми робимо одяг”.

/

Камасутра читання. Спробуйте на ніч.

До наступної ночі з «Другом Читача»!

Наступної п’ятниці буде ще цікавіше – обіцяємо!:)

Увага! На Ночах з «Другом Читача» не шукайте порно та непристойності – тут панують лише еротика, високе мистецтво і найчистіші фантазії!
Також н
а Ночах з «Другом Читача» суворо заборонено перебувати неповнолітнім особам!

/

Щиро Ваш
нічний вартовий «Друг Читача»

Матеріали взято з adme.ru, wikipedia.org та ін.