Збери сам: книга наочних рецептів

Компанія IKEA, крім усіляких товарів для дому – меблів, декору та інших атрибутів інтерв’ю, видає кулінарні книги, де можна знайти все – від рецептів приготування суші до домашньої випічки. Нещодавно вийшло чергове видання під назвою «Hembakat är Bäst» (Домашнє – краще). Для кожного з рецептів у книзі представлено дві фотографії – знімок необхідних інгредієнтів і знімок вже готової страви. Перший – нагадує фотографію розібраних меблів, яку потрібно зібрати в домашніх умовах. 

А це інгредієнти для рогаликів з ваніллю.

У виданні міститься 140 сторінок, на яких представлено 30 традиційних шведських рецептів випічки – від маленьких печинин до великих тортів.

Зйомки для нової кулінарної книги IKEA проводив фотограф Карл Кляйнер (Carl Kleiner), а фудстилістом видання стала Евеліна Брателл (Evelina Bratell).

Так виглядають складові мигдального пирога.

При фотографуванні необхідних інгредієнтів вони хотіли створити справжній мінімалістичний натюрморт, і можна сказати, що це їм вдалося.

Прості геометричні знімки схожі на полотна абстрактного мистецтва. За власним зізнанням творці книги черпали натхнення «з високої моди і японського мінімалізму».

А так виглядають інгредієнти для торту «Наполеон» (нижче).

Можливо комусь ідея подібної книги видасться абсурдною, а комусь послужить натхненням на нові «кулінарні звершення».

zavalinka.in

  • Mavka

    я в кулінарії далеко не лузер, але боюсь, що з такою інструкцією вийшли б не рогалики, а чортзна-що

  • Lesya

    як на мене – дуже красиво, і яке значення, що з того може вийти)