Знайди Шевченка в собі! Реєстрація учасників конкурсу двійників Тараса Шевченка

 

Книжковий портал «Друг Читача» та Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжковий світ–2011» оголошують перший Всеукраїнський конкурс двійників Тараса Шевченка.

 

Феномен Шевченка полягає у тому, що він постійно знаходиться серед нас –  і не тільки у вигляді віршів та пісень, у вигляді пам’ятників і топографічних назв, у вигляді ідей та образів. Але й у своїй фізичній іпостасі. Певно, кожному з нас доводилося озиратися на вулиці, вигукуючи: «Диви, викапаний Шевченко!», або ж бачити обличчя, подібні до Тарасового, у репортажах з етнофестивалів.

 

Бо ж Кобзар мав дуже типову українську зовнішність. І не диво, що в Україні живе багато двійників поета, а дехто з них навіть не звертає особливої уваги на свою схожість з ним.

 

На щастя, історія зберегла досить багато зображень Тараса Шевченка  у різному віці – і автопортретів, і фотографій. Більш за те – у гаманці кожного українця є Шевченко у двох варіантах – на старій та новій 100-гривневих купюрах. А отже на схожість з Кобзарем можуть претендувати не тільки люди з вусами та залисиною.

 

Якщо ви чи ваші знайомі відчуваєте, що зовні подібні до Тараса, зголошуйтеся до участі в конкурсі. На фіналістів чекає запрошення до Києва на Київський міжнародний книжковий ярмарок та участь у церемонії визначення переможця, цінні призи, подарунки та увага українських ЗМІ.

 

Хочете прославити своє рідне місто та свою родину? Знайдіть Шевченка в собі!

Для участі у конкурсі потрібно всього-на-всього зареєструватися на нашому сайті та надіслати свої фото (форма реєстрації див. нижче).

 

Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок відбудеться 10-13 листопада в Національному університеті фізичного виховання та спорту (вул. Фізкультури, 1, ст. м. Олімпійська).

 

Організатор – виставкова компанія «МЕДВІН».

Куратори культурної програми – Брати Капранови.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Отож, шукайте схожість із Шевченком
та реєструйтеся для участі у конкурсі.

 

  • Шевченко є людиною вразливо-чуйною, він на кожному кроці бачив довкола себе картини горя народного, беззаконня, здирства, над усім … Назавжди увесь люд України має свого поета. Шевченко не потребує канонізації. Твори його, як і кожне слово є у нашому сучасному житті