12 книжок, які варто покласти дітям під подушку

*

Діти чекають на Миколая, на дива і подарунки. То чому б не здійснити їхні мрії? Станьте 19-го грудня Миколаєм для своєї малечі і подаруйте щось дуже пам`ятне. Усі ми дуже любимо гратися та їсти солодке, але ніщо не замінить магії від читання нової книжки. Тож готуйте себе на роль доброго мага і залучайте дітей до цікавого та святкового читання.

Читайте українське! Даруйте українське!

 

1. Книга, яку треба прочитати до Дня Святого Миколая


*

Якщо ти приготував шкарпетку, написав листа святому Миколаю, склав власну «Скарбничку добрих справ», то мерщій до ліжка, заплющ очі і приготуйся до дива. До тебе обов’язково завітає святий Миколай і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку. Може, тобі навіть пощастить його побачити і особисто попросити про щось найважливіше у твоєму житті.

Купити книгу.

 

 Читайте також: Плекати Миколая у собі

 

2. Казки Різдва. Книга друга

Богдана Матіяш


 *

Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності, – і теж можемо, зачудовані, перед цією таємницею зупинитися, побути малими дітьми, з їхньою вірою і простотою прийти привітати новонародженого Месію. Пережити безліч див, які стаються, коли віримо.
Друга книжка різдвяних казок Богдани Матіяш, повна спокою і лагідності, вчить, як почуватися вдячно у світі, в якому народився добрий Бог. А з першою книжечкою можна ознайомитися тут.

Купити книгу.

 

3. Баранчик Рассел і Різдвяне Диво

Роб Скоттон


 *

Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари.
Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете, – цей кучерявий баранчик не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих.

Купити книгу.

 

Читайте також: Від Миколи до Йордана з книжкою

 

4. Ведмедики-медики


*

Ласкаво просимо до “Притулку ведмедиків-медиків”! У печері під горою родина влаштувала справжню ветеринарну клініку з реабілітаційним центром. Мама й тато ведмеді такі заклопотані порятунком звірів, що й не щодня їх можна зустріти в печері. Тому не бракує роботи в притулку і трьом їхнім діткам: Гришку, Тишку і Марусі. І не дивно, що ведмежата мріють стати ветеринарами.

Купити книгу.

 

 

5. Принцеси. Повчальні казки для дівчаток


*

Чи можливо вдало вийти заміж, коли в тебе ну дуже великі ноги? Які мудрі рішення принцеса здатна прийняти, щойно їй виповниться сім років? Що стається з принцесами-вередами? Це ключові питання лише на три історії про принцес, а загалом у книжці 16 дивовижних і повчальних казок. Є над чим поміркувати маленьким принцесам-читачкам…

Купити книгу.

 

6. Дитяча АВТОенциклопедія


На сторінках ілюстрованої АВТОенциклопедії ви прочитаєте захоплюючі розповіді про те, як створювався автомобіль, як він влаштований, як розвивається сучасне автомобілебудування. З допомогою цього видання, ви докладно ознайомитесь з історією найвідоміших світових компаній, довідаєтесь про популярні види автоспорту, про машини спеціального призначення, автобуси та вантажівки. Книга складається з декількох тематичних розділів, словника, визначника емблем і покажчиків, за допомогою яких можна легко знайти цікавий вам автомобіль та ілюстрації.

Купити книгу.

 

 

7. Країна Мумі-тролів

Туве Янсон


*

Історії про мумі-тролів Туве Янсон увійшли в світовій фонд класики дитячої літератури. Ці книги перекладені 35 мовами світу. Вони стають основою мультфільмів, радіоп’єс. У Фінляндії є навіть музей Мумі-тролів. Маленькі білі істоти, нащадки древніх скандинавських тролів, завоювали серця людей по всьому світу. Чудовий вибір для читання дітям: ці книги немов би створені для того, щоб дитина відчула турботу і увагу, як їх відчуває Мумі-троль, перебуваючи поруч з Мумі-мамою.

Купити книги про Мумі-тролів.

 

Читайте також: Мумі-люди Туве Янсон

 

8. Золотоволоска


*

Це чарівна історія про те, як розумний і добрий слуга Їржик подався шукати для свого пана, старого короля, красуню-наречену Золотоволоску. Безліч перешкод спіткали його на тому шляху. А що Їржик розумів мову істот земних, повітряних і небесних та мав лагідне серце, то знайшов собі помічників, які допомогли йому пережити всі пригоди, виконати всі завдання й здобути красуню. Неймовірні ілюстрації Ростислава Попського допоможуть вам зануритися у цей дивовижний світ принцес, мудрих юнаків і підступних королів, відчути його на колір і на дотик. Книгу рекомендовано до читання-розглядання усім шанувальникам казок – від малого до великого.

Купити книгу.

 

 

 

9. Пригоди Аліси в Дивокраї

Льюїс Керрол


*

Це книга про неймовірні, дивовижні та навіть у деякому сенсі містичні пригоди дівчинки Аліси, яка вчинила досить необережно, коли вирішила наздогнати білого кролика. Але, з іншого боку, дійсно не кожен зміг би втриматися, якщо б побачив найстурбованішого в сіті кролика в жилеті та з кишеньковим годинником.

Купити книгу.

 

 

10. Лапи геть від ялинки!

Катерина Матюшкіна, Катерина Оковитая 


*

Розбишацькі й гиготливі видання з серії “Дуже прикольна книжка” – гарантовані веселощі й перехоплення духу від захвату. Чого варті тільки ілюстрації, а про історії то й взагалі слів немає. Смішні і добрі розповіді про песика Фу-Фу та кота Киць-Киця та їхніх друзів чекають на малюка у ну “Дуже прикольних книжках”.

Купити книгу.

 

 

11. Канікули з близнятами

Джеремі Стронґ


*

А ти знаєш, хто така Василина-Капустина? А який стосунок має чубатий кінь до курчат? А хто переможе в двобої – коза чи велетенський пес? А як готувати кроликів до кролячих перегонів? Ні? То мерщій берися читати нову книжку про пригоди Ніколаса та його невгамовної сімейки.

Купити книгу.

 

 

12. Енн у Домі Мрії

Люсі-Мод Монтгомері


*

Це п’ята книга із циклу про Енн у чудовому українському перекладі Анни Вовченко. Книжки легендарної канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері (1984-1942) вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Щороку їх видають мільйонними накладами у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

 

У житті Енн відбувається довгоочікувана подія: вона стає дружиною Гілберта Блайта. Молоде подружжя вирушає на узбережжя гавані чотирьох Вітрів, де в приморському селищі Глен Гілберт переймає свою лікарську практику по своєму родичу. Енн знайомиться з новими друзями: капітаном Джимом, який працює на маяку, панною Корнелією Брайаянт та Леслі Мур, яка дбайливо доглядає свого невиліковно хворого чоловіка. Тут, у домі Мрії, на Енн чекають радощі й печалі заміжньої жінки, після важкого випробування вона зазнає щастя материнства і, як завжди, не втомлюється змінювати світ довкола себе.

Купити книгу.

 

Щиро Ваш

“Друг Читача”