10 нових книг “Клубу Сімейного Дозвілля”

*

“Друг Читача” продовжує знайомити читачів з новинками українських видавництв. Сьогодні увазі читачів пропонуємо роботу харківського видавництва “Клуб Сімейного Дозвілля”, а саме, 10 книжок, які мають всі шанси зацікавити вас і потрапити на вашу книжкову поличку. Це і українські суперновинки від Шкляра, Карпи та інших вітчизняних літераторів, так і світові бестселери українською від Кінга та Коельйо.

Читайте українське!

 

1. Україна. Історія з грифом “Секретно”

Володимир В’ятрович


*

Володимир В’ятрович – кандидат історичних наук, дослідник історії українського визвольного руху, директор Українського інституту національної пам’яті, автор багатьох книжок, присвячених історії України ХХ століття. Лауреат премії імені Василя Стуса – 2012 за розкриття таємниць архівів радянських спецслужб від ЧК до КҐБ та актуальну публіцистичну працю «Історія з грифом “Секретно”».
Ця книга – зустріч із минулим. Тут – 61 історія, 73 роки і величезна кількість людей, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття – часу, коли світ по-справжньому відкрив для себе Україну та українців, століття, коли творилося обличчя України. Сьогодні Володимир В’ятрович розповідає про минуле України 1918-1991 років. Описані в сухих звітах і відтворені сьогодні істориком хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни та складні партії на кількох гравців – спроба знайти відповідь на питання: що творить нашу долю – воля людини чи обставини?

Купити книгу.

 

 

2. Маруся

Василь Шкляр


*

Тендітна золотоволоса дівчина, здається, мала б прожити інше життя. Але… Не такі то були часи. На дворі бурхливий 1919 рік – один із найбурхливіших в історії України. Майбутнє країни завмерло на  вагах долі. Тому після загибелі братів, отаманів української повстанської армії, 16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім’я якої сповнює жахом ворогів.

Купити книгу.

 

 

3. Містер Мерседес

Стівен Кінг


*

Наче привид, із густого туману з’являється сірий «мерседес», який на повній швидкості навмисно врізається в натовп на площі. Гинуть десятки невинних людей, а водія-злочинця, який швидко здобув прізвисько Містер Мерседес, так і не знаходять… Нерозкритий злочин не дає спокою Білу Ходжесу, поліцейському у відставці. І одного дня він отримує листа від незнайомця. Саме від того злочинця. Вбивця готує новий злочин, і, якщо він станеться, помруть вже тисячі. Біл має його зупинити будь за що!

Купити книгу.

 

 

4. Адюльтер

Пауло Коельйо


 *

Сюжет нової книги Коельйо «Адюльтер», розгортається навколо жінки на ім’я Лінда. На перший погляд вона має все: коханого чоловіка, чарівних дітей, успішну кар’єру. Але одного дня Лінда усвідомлює, що таке життя, про яке інші тільки мріють, їй несила терпіти. Все, що вона відчуває, – це сама порожнеча. Чим можна зарадити, коли, здається, усі мрії здійснилися й більше нема чого бажати? Зустріч із Жакобом, її колишнім бойфрендом, пробуджує в жінці забуту пристрасть і гостроту почуттів. Але рано чи пізно доведеться зробити вибір. Можливо, найважливіший у житті.
Про унікальну історію створення своєї нової книги Пауло Коельйо розповів наступне: «Подружня зрада – це одна з тих речей, що їх, як показує статистика, зробив у своєму житті кожен третій. Я не стверджую, що це – ви, але така статистика. І ця делікатна тема існуватиме доти, доки існуватиме інститут шлюбу. Скільки пар розлучилося через те, що не змогли подолати цей складний момент. І тоді я написав цю книгу. Спочатку я не планував писати книгу, я лише хотів провести онлайн-дискусію, але потім я сів, у мене в голові з´явилася ідея, і я почав писати. Книга вийшла ніби підвішеною в повітрі, і вона немовби залучає вас до відвертого обговорювання цієї теми. От про що моя нова книга під назвою “Адюльтер”. Сподіваюся, вам сподобається і ви з цікавістю й розважливо поміркуєте на цю тему».

Купити книгу.

 

 

5. Anarchy in the Ukr

Сергій Жадан


*

Одного разу герой  «Anarchy in the UKR» взяв квиток до Сватова та вирушив у мандрівку степами й містами бойової слави батька Махна, шукаючи відповіді на питання, що не давали спокою. Що є свобода? Чи буває її забагато? Десять років по тому подорож до Донбасу зразка 2014-го стала за основу «Луганського щоденника». Тільки повітря цього разу вже було сповнене війною. Справжньою, а не згадками про неї…

Купити книгу.

 

 

6. Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою

Ірена Карпа


*

Весела та повчальна книжка від найепатажнішої авторки! Що робити з дітьми в мандрівках Індією, Піренеями чи Балканами? Невгамовна Ірена Карпа ділиться власним досвідом, який набула в численних подорожах. Веселі пригоди, історії, жарти, нові відкриття – шалена подорож разом із письменницею та її дітлахами починається! І не кажіть, що вас не попереджали…

Купити книгу.

 

 

7. Виховання без нервування

Вікторія Горбунова


*

Вікторія Горбунова — кандидат психологічних наук, доцент, дійсний член Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії, Союзу психологів і психотерапевтів України, психолог-практик, письменниця, автор кількох художніх творів та близько 150 наукових праць.
Ця книга допоможе зрозуміти, що дійсно є проблемою, а що — особливістю вашої дитини. Ви навчитеся бачити її справжні мотиви, бажання, тривоги і страхи. І вам буде вже легше домовитися зі своїм упертюхом, подружитися з розбишакою, зрозуміти хитруна чи заспокоїти крикуна.

Купити книгу.

 

 

8. Чому я не втомлююся жити

Ярослав Мельник


*

Ярослав Мельник, чий роман «Далекий простір» став переможцем престижного конкурсу «Книга року ВВС—2013», знов дивує читача своєю незвичною прозою. Його книжки виходять різними європейськими мовами, і одразу три країни – Франція, Литва й Україна – мають за честь вважати його творчість своїм літературним фондом. Бог і зло, смерть і вічне життя, відчуження і рідність – ці та інші питання в центрі його нової прозової книги. А що, коли наш світ видуманий? Несправжній?
Тіло можна замінити молодим і здоровим, виростивши його попередньо у своєрідному інкубаторі. Письменник  замість Бога пише книгу життя людини, яка навіть про це не здогадується. Молода мати, потребуючи любові, стає катом для власної дитини і змушена знову і знову переживати цю драму. Якісь дивні передбачення, майже пророцтва, приховані  під химерними сюжетами українського письменника з Литви, який має чимало шанувальників в Україні.

Купити книгу.

 

 

9. Фортеця для серця

Олена Печорна


*

Село Бувальці – одне з тисячі інших в Україні. Просто йому пощастило з учителькою малювання… Леся Райська рано залишилася сиротою. Батько загинув, мати зникла невідомо куди… Виростила дівчинку бабуся. Життя у селі було злиденним. Але дівчина мала талант – і він став її душевним стрижнем, що допомагав вистояти у будь-яких випробуваннях. Нетутешню Лесю не розуміли односельці – як можна було відмовити багатому прихильникові?! Як можна залишитись працювати в Богом забутому селі вчителькою малювання?! А вона не могла зрадити себе. Ані гроші, ані слава не мали над нею влади і не змусили б її зректися себе і свого покликання. І одного разу доля нарешті розчинила двері до щастя, подарувавши зустріч з тим, кого Леся чекала все життя…

Купити книгу.

 

 

10. Енна. Дорога до себе

Надія Гуменюк


 *

Вона часто прокидається вночі від незрозумілих снів ніби з іншого життя. У снах вона має коханого, якого впізнала б у будь-якому натовпі, матір, братика… Енні несила пригадати свого минулого після автокатастрофи. Її пам’ять наче хтось стер, а почуття ніби заморожені. І тільки у снах вона спроможна кохати… Дівчина відчуває, що за нею стежать. Зустріч із переслідувачем відкриває їй приголомшливу правду –Енна й уявити не могла, на що здатна людина, яку вона вважала найближчою… Доля дає їй шанс зібрати свою пам’ять по шматочках, мов розгублені пазли. І знайти справжню себе.

Купити книгу.

 

Щиро Ваш

Друг Читача


Більше книг “Клубу Сімейного Дозвілля”