Майстер-клас для дідусів та бабусів

*

Серія книг «Наш Найкращий»: «Веселі масажики», «Веселі купусі», «Пограємося з пальчиками», «Хочу на ручки!». – К. Зелений Пес, 2013.

 

Дитяча книга передусім потрібна… дорослим! До такого висновку приходиш, коли дивишся книжки серії «Наш найкращий». Звичайна ситуація: до вас підходить малюк із своїм традиційним: «Візьми на ручки!» Звісно, хто тут встоїть? Берете його до себе, а далі – далі відкриваєте книжку «Хочу на ручки» і бачите, як гратися з дитиною за допомогою своїх колін. «Їхав-їхав пан, на конику сам», «Ой гоп-чук-чук, наловив дід щук» – так із вами гралися в дитинстві? Не пам’ятаєте? А такі ігри дуже корисні для дитини, бо це – спілкування з дорослими, це – почуття ритму, це – віршики вивчені напам’ять, і врешті – це весело. Щоб нагадати дорослому, як гратися, книжка містить схеми, а щоб бути цікавою дитині – малюнки. Отже беріть дитину на колінка, вільною рукою відкривайте книжку – і поїхали!

 

Інша ситуація – ваша дитина не любить вмиватися. Як її привчити? А дуже просто – під час купання читати веселі віршики. Звідки? З книжки «Веселі купусі». Ви примовляєте щось дитині, коли вмиваєте її? Правильно робите. А тепер ці примовляння будуть римованими, а значить краще сприйматимуться малечею. І умивання із сумної необхідності перетвориться на веселу забаву, на сеанс спілкування із дорослими, корисний не тільки з гігієнічної точки зору.

*

Ну а масажики – хто з нас не знає, що це корисно і до того ж абсолютно необхідно малюкові? А тепер ви будете знати, що це дуже весело. Адже книжка «Веселі масажики» містить корисні забави – масажики, вправи для ручок і ніжок, так-так, ті самі, що їх рекомендують ортопеди. Але якщо під час вправ читати віршики: «Жаба вчила жабеня – треба плавати щодня…», то дитині це обов’язково сподобається. Перевірено тисячу разів. А у книжці є масажики для спинки, для шийки, ручок-ніжок, і навіть для… вух! Бо вуха – дуже важливий орган, у ньому безліч активних точок, що позитивно впливають на здоров’я.

*

І нарешті – улюблена всіма «сорока-сорока», коли водиш пальчиком по долоньці, а дитина весело сміється. Книжка «Пограємо з пальчиками» крім «сороки» та «равлика-павлика» містить багато веселих і цікавих ігор, які сприяють розвитку дрібної моторики, координації, розвивають мовлення, пам’ять, реакцію дитини. Та й чи треба розповідати, наскільки корисними є вправи для ручок, як вони впливають на дітей? А головне – це веселий розвиток, до якого дитина сама потягнеться.

*

Наші діти для нас – найкращі. Без сумнівів. Але за допомогою книжок «Наш найкращий» дитина стане найкращою і для всіх інших. Бо веселий розвиток – це значно приємніше і дієвіше. Як зробити дитину і справді найкращою? Відповідь у книжках серії.

*

Ну а тепер – головний секрет. Книжки «Наш найкращий» не тільки зроблять вашу дитину по-справжньому найкращою: розвинутою, розумною, координованою. Вони ще й перетворять вас на найкращого друга дитини. Саме тому ми рекомендуємо ці книжки передусім бабусям та дідусям. Так-так! Бо саме бабусі й дідусі найбільше потребують дружби зі своїми онуками, і на відміну від мам і татусів, мають досить часу, бажання і терпецю, аби займатися з малечею. Крім того вони мудріші і чудово розуміють, що гра має бути корисною.

 

Хочете стати найкращим другом для своїх найкращих онуків? Тоді серія «Наш найкращий» – для вас!

Анастасія Швидка