Тельці радять читати у травні. Книжковий подарунок для Тельців

Тельці радять читати у травні

Юрій Ячейкін. Незнані тамплієри. – К.: Зелений пес, 2007. – 352 с.
Знервованість та перенапруження квітня даватимуть про себе знати й на початку травня цього року. Але вже ближче до середини місяця ситуація зміниться на краще – Венера у знаку Рака принесе гармонію в особистих стосунках, а Меркурій у Близнюках посилить непосидючість та прагнення до роботи й нових знань. Тому в цілому травень буде позначений активністю, інформативністю та результативністю справ. А враховуючи те, що у другій половині місяця у свої права вступає Телець, можна бути впевненим – вас чекає успіх у всіх починаннях. Адже цей знак символізує рішучість у подоланні перешкод на шляху до поставленої мети. Народжені під знаком Тельця вперто й дуть до здійснення своїх задумів, не зважаючи ні на які перешкоди – вони намагаються просто не помічати їх. Цієї здатності можуть повчитися й представники інших знаків Зодіаку, тим більше – обставини травня цьому посприяють.
А відпочити від справ та втамувати спрагу до нових знань допоможе книжка. Наприклад, “Незнані тамплієри” Юрія Ячейкіна. Зручно вмостившись у м’якому фотелі із запашною кавою чи чаєм, ви зможете дізнатися про цікаві факти, які лишилися поза увагою романтизаторів першого в середньовічній Європі військово-чернечого ордену. Погодьтеся, це набагато приємніше, ніж самому копирсатися в архівній пилюці, сподіваючись знайти там якусь загадку чи сенсацію.

Книжковий подарунок для Тельців

Ганна Врочинська. Українські народні жіночі прикраси ХІХ – початку ХХ століть. –К.: Родовід, 2007. – 232 с., іл.

Із книжковим подарунком для Тельців визначитися, мабуть, найлегше серед усіх знаків Зодіаку. Адже крім цілеспрямованості й упертості Тельцям притаманний потяг до красивих речей. Красиве і зручне представники цього знаку прагнуть бачити скрізь: навколо себе, поруч із собою і навіть на собі. Тому й не дивно, що серед Тельців багато дизайнерів та модельєрів. Якщо ж ваш знайомий Телець не володіє цими професіями, то особливе ставлення до гарного одягу ви за ним точно спостерігали – і це стосується не тільки жінок. А доповненням до гарного одягу можуть стати вишукані прикраси. Про те, які прикраси носили українські жінки у ХІХ – на початку ХХ століття і розповість книга Ганни Врочинської. Можливо, розмаїття вишуканих прикрас, які носили наші бабусі та прабабусі, надихне когось на оригінальну ідею.

Редакція