I ♥ Kyiv

В’ячеслав Леонов. Києве, я люблю тебе. – К. : Гамазин, 2012. – 168 с. – рос.

«Києве, я люблю тебе» – друга книга молодого автора. Перша – «Неписані правила» – вийшла друком у видавництві «Факт» у 2010 році.

«Києве, я люблю тебе!» – освідчення у коханні одному з найкрасивіших і найромантичніших міст світу, на тлі якого й відбуваються події цього художнього твору.

У житті часто так буває, що волею долі ти опиняєшся в чужому місті, а то і в чужій країні, де нічого і нікого не знаєш. Здається, що до тебе немає нікому діла, проходять сотні людей, яких ми навіть не помічаємо. Зазвичай, ми бродимо вулицями і шукаємо визначні місця і не очікуємо того, що в цей момент стрінеться людина, яка змінить наше життя назавжди.

Книга складається із тринадцяти історій про різні райони Києва. Історії, які відбуваються у цьому місті, – смішні, сумні та романтичні; у них долі героїв переплітаються між собою і залежать одна від одної. У кожній із новел головними героями є випадкові люди, чоловіки і жінки, які зустрілися у певних районах міста і з цього дня їхнє життя змінилося назавжди. Вони знаходять і втрачають, заново відкривають один одного в День міста, який містично поєднує їхні долі.

Всі новели написані в легкому, любовному, трагікомічному жанрі, притаманному письменникові Леонову. Книга читається дуже легко і складається відчуття, що все це відбувається на твоїх очах. Події розгортаються навколо читача, він мимоволі стає свідком драматичних і романтичних сцен. (Наприклад, освідчення німця Ганса у парку Шевченка українською мовою, який навіть не підозрював, що його випадкове знайомство з дівчиною на Андріївському узвозі стане доленосним.) Книга допомагає глибше заглянути всередину Києва, зрозуміти, чому одна з основних визначних пам’яток Києва – Кияни, які в ньому живуть. Ця книга передає дух міста, злегка п’янкий своєю романтичністю. Це книга про місто, в яке, потрапивши лише раз, завжди захочеться повертатися. Про місто, в якому кожен знайде своє кохання.

Загалом книга, оптимістична і позитивна, для підняття життєвого тонусу. Це ваша можливість іще раз закохатись у Київ!

В’ячеслав Леонов співпрацює з благодійним фондом «Щастя дітям» і гроші з продажу книги він перераховуватиме туди.

Анастасія Швидка

Придбати цю книгу в інтернет-магазині «ВСІ КНИГИ».