Стань до лісу задом!

Любите казки? І я теж. Бо в казці завжди можна знайти аналогію з нашою сучасністю, а іноді – просто-таки пряму цитату.

 

Ходжу я грішним ділом вулицями, роздивляюся рекламу в пошуках цікавинок і раптом бачу – велику червону… можна сказати, спину. Гарна спина, і все, що до неї докладено, можна навіть здогадатися, що там з іншого боку, того, який до лісу передом.

 
Лізу я до кишені по окуляри і читаю. Читайте й ви, любі мої: “Стань обличчям”. Ну просто-таки казкова формула. Хатинко-хатинко, стань до лісу задом, до мене обличчям.

Єдине, що турбує, – не слухається хатинка, тобто дівчина. Вперто стоїть обличчям до лісу, а до нас задом, тобто, пробачте, спиною. Зізнаюся щиро – я не вередливий. Хай би так і стояла, але суперечність між написом та зображенням турбує. Якщо рекламний персонаж не слухається своїх авторів, чого ж тоді вимагати від продукції, яку він рекламує? Бідолашні споживачі!

 

Друзі, з якими я поділився своїми сумнівами, спробували переконати мене в тому, що це – заклик до наших дівчат, щоб вони стали цим самим обличчям. Але я не погодився: як же можна закликати інших стати обличчям, коли дівчина на рекламі стоїть зовсім інакше? Так що залишається тільки скористатися старовинною казковою формулою: стань до лісу задом, а до мене передом. Хоча насправді – це вже на аматора, в кожної моделі є найвигідніший ракурс, і не обов’язково це обличчя.

 
 

 
Однак не обличчя прикрашає людину. А посада. Не вірите? Тоді почитайте, що написали на сайті Телекритика: “Олександр Роднянський покидає пости гендиректора телеканалу СТС та медіахолдингу «СТС Медиа». Як повідомляє російська газета «КоммерсантЪ», обидва пости займе колишній гендиректор «НТВ Плюс» і засновник видавничого дому «Афіша» Антон Кудряшов”. Зрозуміли? І я ні.

 
 

 
Той факт, що Роднянський когось постійно кидає (інакше не можу зрозуміти утворення “покидає”), не викликає подиву – на цього колись українського, а тепер російського телевізійника є багато компромату. А от до чого тут пости – не зрозуміло. Невже пан Олександр дотримується християнської віри і постує? Щось не віриться, знаючи переконання сучасних топ-менеджерів. Ці люди не помічені в релігійності, тим більше – православній. А як буде ставитися до церкви наступник Роднянського – взагалі залишається таємницею, кого він буде займати. А може, цей тайнопис слід читати так, що Роднянський залишає новому гендиректору право поститися замість себе? Може, це прихований протест проти маленької зарплатні? Враховуючи російську цензуру, все можливо. Адже якби писали українською, написали б, що пан Олександр ЗАЛИШИВ ПОСАДИ, а пан Кудряшов їх ОБІЙНЯВ. Однак тут явно відчувається спалах прихованої боротьби. Тільки не кажіть про це ФСБ – не треба підставляти нашого земляка Роднянського, навіть попри те, що він не постує.

 
 

 
Треба підтримувати українців, де б вони не працювали. У єдності – сила.

 

А я у свою чергу залишаюся з вами і сподіваюся, що підтримаєте мене – надішлете свіженьких та здібненьких булочок.

 

 

 

 

Ваш щиро,

 

Троль Кумле

  • КТАТАТ

    "в кожної моделі є найвигідніший ракурс, і не обов’язково це обличчя" Сакраментальна фраза. Інше в тексті – набір недолугостей…

  • Mictuk

    Теж бачив цю рекламу. Типаж задниці мені чогось нагадує Гайтану, хм, вона подібну спазматичну позу приймала, здається, на концерті Наша пісня чи щось таке…

    Почалося все більш менш нормально (в статті), але от до чого тут гендиректори і все що з ними пов'язане ніяк второпати не можу.

    Ну так правильно – хильне пролетаріат Собескі і йому вже буде все одно: обличчя на нього дивиться, дупа, чи обличчя, як дупа.