Здібні булочки та смачні вулики в умовах світової фінансової кризи

Відчуваєте подих світової кризи? А я вже відчув. Їхав оце машиною поблизу Києва й раптом бачу – реклама. Не стримався, зупинився й сфотографував – аби вас порадувати.

 

«Смачний вулик» – таку назву має цей ресторан. І це не помилка рекламістів – серед степу на самому ресторані я побачив таку ж вивіску. А отже, висновок – тут можна поласувати смачними вуликами. Ви любите вулики? Кажуть, китайці їдять ластів’ячі гнізда й саме тому їх не торкнеться продовольча криза.

 

Самі розумієте, з чого ластівки роблять свої домівки – соломи та глини вистачить на всіх. А от із бджолами складніше – добрий вулик просто так не вгризеш, треба його спочатку хоча б подрібнити. Утім, кухарям видніше – я вже колись писав про «яблуневий сік», який пропонують у київських ресторанах. І якщо взяти смачнючий вулик та запити яблуневим соком, свіжовичавленим та ще й із м’якоттю… насолода! Шановні друзі! Не бійтеся світової кризи! Вуликів вистачить на всіх!

 

Ну, а приїхавши додому, я сів розбирати старі архіви в пошуках забутих, однак теж смачних здібних булочок.

 

І от що знайшов:
«Ющенко примусить увесь світ ходити у вишиванках і є сало», – твердить сайт Оглядач. Російському дієслову «есть» фатально не щастить: ув українській мові воно означає «є» і «їсти» водночас. Як тут розібратися! Розумні німці використали схожість цих дієслів для створення красивої приказки: «Людина є тим, що вона їсть», а дурні редактори плутають їх при перекладі – що поробиш, у кожного своя доля і свій шлях широкий.

 

А сайт Кореспондент у відповідь заявляє: «Рідке яйце долетить до Майдану». Теж класична помилка. Колись я вже писав про «рідких антилоп», так тепер до них додалися ще й «рідкі яйця». Як видно, помилка зовсім не рідкісна у наших ЗМІ, особливо електронних.

 

На додачу той самий Кореспондент розкрив секрет успіху наших тенісисток сестер Бондаренко: «Зараз ми почали слухати один одного, і це допомагає нам ще краще розуміти гру». Зрозуміли, в чому справа? Отож-бо. Сестри Бондаренко – насправді не сестри, а брати! Адже тільки брати можуть слухати один одного, а сестри – тільки одна одну. Я вже згадував Кличків, які свого часу відмінювали, себто не відмінювали, своє прізвище по-жіночому, а отже, могли вважатися сестрами. Тепер на зміну їм прийшли брати. Брати Бондаренки. Так буває, якщо неуважно ставишся до своєї статі.

 

Тому прошу вас: будьмо уважні! Не будемо їсти вуликів, не будемо плутати «є» та «їсти» і не кидатимемося рідкими яйцями. Бо інакше повбиваємо один одного, або одна одну, або в решті-решт одне одного – кому як подобається.

 

Залишаюся навіки ваш
Троль Кумле