Кінець світу з доставкою

Харків – чудове місто. Це не тільки столиця книжкового перемитництва (контрабанди), але й величезний науковий та промисловий центр. Там роблять танки для української, грузинської та інших армій. Там всерйоз готуються навіть до останньої світової війни. І я маю на увазі не російську агресію на Кавказі, а справжню Останню війну, Армаґедон.


Потяг з Києва приходить до східної столиці рано, тому доводиться потинятися залізничним вокзалом. Не оминула ця доля і мене. Але навіть коли кидаєш камінці у воду, дивися на кола, – учив класик. А отже, прогулянка ранковим вокзалом може збагатити колекцію здібних булочок.

Готельно-розважальний комплекс “Armagedon” на проспекті 50 років СРСР гостинно відчиняє двері перед гостями Харкова. До ваших послуг: більярд, конференц-зали, ресторан, нічний клуб та шоу-програма. Страшно? Отож. Але харків’ян не залякати якоюсь там війною Добра і Зла. Бо зброї на їхніх заводах вистачить на обидві сторони конфлікту. Тому вони спокійно ставляться до таких назв і закликають приїжджих не перейматися старовинними передбаченнями, а звикати до нових реалій. Армаґедон з шоу програмою! Тільки у Харкові на проспекті 50 років СРСР! Поспішайте!

 

Ну і коли ми вже торкнулися військової теми, одразу згадалася публікація на УНІАН за назвою “У Криму Томенка спустили з небес на землю”.

 

Тепер завод став філіалом Музею Озброєних сил України, – пише авторка, а далі таке: – “Крим це своєрідний півострів див, тут диво межує з дивом, – пропливаючи повз мис Айя ділився своїми враженнями ініціатор акції “7 природних чудес України” Микола Томенко.”

 

Я уявив собі картину, як народний депутат Микола Томенко, немов Яна Клочкова, пропливає повз мис Айя та ще й примудряється на плаву ділитися враженнями. І до того стало смішно, що навіть Озброєні сили України пройшли, як по маслу. Ну зрозуміло, що озброєні, коли їх озброюють у тому ж таки Харкові, де роблять чудові танки, ракети, а ще… стоп, це вже військова таємниця. А не таємниця те, що там існує свій власний Армаґедон. І саме його варто було визнати головним Чудом України. Якби Томенко пропливав річкою Харків чи Лопань, він, певно, так і зробив би.

 

Повз що пропливаєш – про те і співаєш.

 

А ви, якщо пропливатимете повз якусь здібну булочку, не оминайте її, а фотографуйте та надсилайте мені.

 

 

Вашому вірному
Тролеві Кумле