Вагітні дівчата атакують!

«Любий Кумле! — звертається до мене читачка Катерина Ващенко з Києва. — Довго сміялася з твоєї статті про вагітних дівчат. Коли заїхала на ринок біля Дитячого світу й побачила там магазин для майбутніх мам, вхід до нього прикрашало велике зображення дівчини у червоних чобітках, спідниці, вишиванці та віночку, зі стрічечками на голові. І все було б нічого, якби у дівчини не випинало пузо місяць десь на п’ятий і поруч не значилося: «СКОРО БУДУ МАМОЮ». У кишені, на щастя, був фотоапарат — інакше ти б мені не повірив».
Люба пані Катерино! Я б повірив і так. Але те фото, що ви прислали, переконує: вагітні дівчата — це не вигадка! Це сувора реальність. Оскільки віночок, а тим більше зі стрічками, традиційно був в Україні символом дівочості, сумнівів не залишається — перед нами дівчина. Але й живіт, або, як ви грубувато висловилися, пузо, теж говорить саме за себе. Вона вагітна. Тепер питання на засипку — чи є у цього зображення історичні чи релігійні аналогії? Є?
Кусаю себе за язика, але підозрюю, що Армаґедон недалеко. Непорочне зачаття… Друге пришестя… Добре, якщо це Месія, а якщо Антихрист? Шановні торгівці, ви хоч розумієте, що своїми діями наближаєте кінець світу? Як, запитаєте? Дуже просто — від сміху вимруть усі люди, ось і гаплик. Відповідальніше треба ставитися до долі людства, особливо, якщо торгуєш одягом для вагітних.
Фемінізм стирає різницю між дівчиною та жінкою, між чоловіком та жінкою. Тож я не здивуюся, якщо на наступній рекламі буде вже вагітний хлопець, як Шварцнеґґер у фільмі «Джуніор».
Страшенно дякую пані Катерині Ващенко за таку спостережливість і раджу всім наслідувати її приклад — присилати побачене та почуте мені на адресу редакції або мейлом kumle@skrynia.com.ua.

Щиро ваш,
Троль Кумле

Троль Кумле: